Прикуси Язык• 24 февраля 2022
Підтримую попередню тему
Писати на українській і буде видно, хто користується перекладачем. Ну, заодно будемо продовжувати творити нашу державу і звикати розмовляти на українській мові
Результат:
вже голосів:
313 (61.13%)
Підтримую
169 (33.01%)
Ні
30 (5.86%)
Варіант в коментах
Organic• 24 февраля 2022
В принципі я підтримую .
Навіть додала розкладку українську .
А матюкатись по українські можна ж?
Навіть додала розкладку українську .
А матюкатись по українські можна ж?
Уси-пуськи• 24 февраля 2022
а если я могу без переводчика писать на обоих языках, но удобнее на русском?)
Кошечка-муркошечка• 24 февраля 2022
Ответ дляOrganic
В принципі я підтримую .
Навіть додала розкладку українську .
А матюкатись по українські можна ж?
Навіть додала розкладку українську .
А матюкатись по українські можна ж?
Ніби заборонено правилами тут матюкатись.
Думы мои думы• 24 февраля 2022
А навіщо ви роздуваєте знову мовне питання? Щоб знову писали, що в Україні притісняють російську мову. У нас живуть багато російськомовних людей які тим не менш люблять Україну і ненавидять борту ного карлика.
Прикуси Язык
• 24 февраля 2022
Ответ дляУси-пуськи
Мені теж так зручніше, я розмовляю в побуті російською. Але, здається мені, що пора змінювати Україну і змінюватися самим
Прикуси Язык
• 24 февраля 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Яку саме попередню тему ви підтримуєте?
На три пости нижче порада
Уси-пуськи• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
ну, я все же за право выбора)
Кошечка-муркошечка• 24 февраля 2022
Мені важкувато сваритись українською, мізки швидше думають російською, але я спробую.
Ми чоловіком з Миколаєва родом, усе оточення російськомовне, спілкуємося також поки російською, але вирішили, що коли з´являться діти - точно перейдемо на українську заради них
Прикуси Язык
• 24 февраля 2022
Ответ дляДумы мои думы
Це не мовне питання. Я нічого не маю проти російської. Просто здається мені, що варто вже щось змінювати. Ви ж в Німеччині не розмовляєте російською. Скрізь є національна мова і ніхто не притісняє іншу
фан L.O.S.T.• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
На три пости нижче порада
У мене на три пости нижче Tactical distributors двусторонняя куртка 50 ! Ugg сапоги 85 ! (фото)
Прикуси Язык
• 24 февраля 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Адмінам до уваги тема
БезникаЯ• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Державна чи національна?
Прикуси Язык
• 24 февраля 2022
Ответ дляБезникаЯ
Только не ’розмовляти на українській’, а ’розмовляти українською’
Ну, в мене з українською ще не дуже виходить, ні розмовляти, ні писати
Кидстаффовка• 24 февраля 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Ви молодці!)
фан L.O.S.T.• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Нічого страшного. Ми тут далеко не всі філологічний завершували. Головне - розпочати.
Ответ дляДумы мои думы
Не, судя про предыдущей теме это для отсеивания ботов которых много и они раздувают панику и дают дожую информацию
Снять анонимы с полит тем или писать укр или и то и другое
Мне нравится идея
БезникаЯ• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Такое впечатление, что в школе бедный этот украинский никому из советчиц вообще не преподавали. Или в школу никто не ходил
Думы мои думы• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Я особисто проти того, щоб у нас було 2 державні мови. Але не маю нічого проти російськомовних українців. Так вже склалося, що їх багато серед моїх друзів з Одеси, Харкова, Бердянську, Маріуполю. Це мені нагадує слова Кузьми про вишиванку. Вона повинна бути в першу чергу в серці, а не напоказ по святам. Зараз точно не час баламутити воду і знову ділитися на тих, хто якою мовою розмовляє.
Прикуси Язык
• 24 февраля 2022
В мене знайомий поїхав на заробітки років 5 тому в Данію. Через рік повернувся в гості і почав розмовляти тільки українською, так дивно тоді було. Але він побачив Європу і почав з себе творити європейське в нашій країні. Тоді на нього ми дивно дивилися. А зараз поговорили з ним і він сказав ’нарешті й ти до наших лав’