Манижа2012• 24 февраля 2022

Умань! Девочки, тут снаряды лопают

Сейчас тишина

Очень страшно

Что то слышно про Умань?
Мама Павлика• 24 февраля 2022
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3106218 - тема по Умани

Ева05• 24 февраля 2022
Написали в Фейсбуке что там обстрелы идут
ХимеRа• 24 февраля 2022
уже чуть утихло. елеватор новый горит
ХимеRа• 24 февраля 2022
в центре города взрыв был. и в досах в дом прилетело
ХимеRа• 24 февраля 2022
село под городом евакуируют. там разбомбило воинскую часьь
Irisha0604• 24 февраля 2022
Ми на околиці міста, район райлікарні. Зранку привезли ранених пожежників на пожежній машині. Але всі змі пишуть, що це російський знаряд. Летіло зі сторони Розсішок, на мою думку, це продовжують підриватися знаряди військовоі частини, вони детонують. Тому евакуюють людей звідти . Ми поки вдома, про евакуацію щойно почитала , у нас тихо
автор Манижа2012 • 24 февраля 2022
Ответ дляIrisha0604
У нас тоже тихо, страшно что будет завтра