Cамая умная• 25 февраля 2022
Ответ дляLika-6e5b
Девочки,в двух словах, что там в видео?
ми молодці, перемога буде за нами.
ми їх плющим, як вошей.
Чудо в камуфляже• 25 февраля 2022
Ответ дляЕленнн
як говориться- ’З’їсти то він з’їсть,та хто ж йому дасть??’ Підтримуєм нашу армію!!! 1000 зеленського перерахували. Приєднуйтесь!!!
А 1000 можна перекинути на армію?
Cамая умная• 25 февраля 2022
я оце як подивилася відео про оболонських бандитів, як вони розбирали зброю, як взнала, як вони там відпи*дили диверсантів (а я з Оболоні, хоч і живу на Позняках), так мені так спокійно стало на душі, так приємно.
lapushka25• 25 февраля 2022
Ответ дляЕленнн
куда 1000 перечислять? у меня у мужа есть ещё
Cамая умная• 25 февраля 2022
Ответ дляЛеннешка
Как можно отправить эту 1000 и куда? Подскажите.
гугліть Повернись живим, что лі