Возле новуса на Лобановского !!! Целились в Жуляны и промахнулись видимо ((((( суки !!!!
ArmUkraineNow• 26 февраля 2022
Дівчата, а оцей знак всевидящее око - у них є своя сторінка у соцмережі чи щось таке? Хочу усі їх відео глянути.
karinaanik• 26 февраля 2022
Ответ дляbuterfly_2013
Канал в телеграмме
annetka_zaraza• 26 февраля 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Кацапи, ідіть нахyй з нашої землі!!!!!!!!!!
Elina Zorina• 26 февраля 2022
Ответ дляfrolik
Мало того что твари, так еще и криворукие.
Армія укомплектована уродами з Бурятії.Вони плітку класти не вміють,куди їм ракети і зброю ще видали..
ёжовые рукавицы• 26 февраля 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
Есть видео где хозяева квартиры снимают и говорят у нас дырка в зале, там были люди
Я бачила, але всі живі і це головне!!!
VivaForever• 26 февраля 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Я бачила, але всі живі і це головне!!!
это точная инфо? все живы? слава богу