Ответ дляDamianaD
Невдано бачила уривок відео Гордона з Лукашенком. Гордон питав чи буде озброєний напад з кордону Білорусії. Лукошенко відповів - НІКОЛИ. Ніколи настало :(
Я теж бачила
Ответ дляDamianaD
Мене дивує, чому нема санкцій проти Білорусії? Його теж бояться? Він підтримує терористів, відкриває їм кордони і йому нічого?
А хіба немає ще від часів як він сам сів на трон?
vasilek5050• 26 февраля 2022
Ответ дляУслада
Девочку, а я верю в людей, в беларусов, они не пойдут против нас, ну очень хочу в это верить.
Вони вже пішли
vasilek5050• 26 февраля 2022
Ответ дляЛуна-Натали
Где?
Чернігівська область, Київська область, Житомирська область.
Vasilina7755• 26 февраля 2022
❗️Лукашенко заявил, что Беларусь готова предоставить площадку для переговоров Украины и России для ’урегулирования ситуации’.
Ну как так? Это в логове врага они хотят переговоры? Предлагают нам то на что мы не согласимся, а потом ’Украина отказалась’
Vasilina7755• 26 февраля 2022
Ответ дляУслада
вы действительно не понимаете, о чем я писала?
Не очень
vasilek5050• 26 февраля 2022
Ответ дляУслада
это руские
Але ж вони зайшли з території Білорусі, це означає що вони спільники війни.