-Ань-• 26 февраля 2022

Українці масово відмовляються від російської мови. Флешмоб.

На фоні російської агресії проти та загрози повномасштабної війни з РФ українці почали відмовлятись від російської мови, ділитись порадами, як це краще зробити та розповідати власні історії переходу на українську у Facebook.

Флешмоб розпочався після допису відомого архітектора Слави Бальбека, який протягом 38 років спілкувався російською, однак зараз вирішив повністю перейти на українську мову.

Пост виявився настільки популярним, що люди почали масово наслідувати приклад архітектора.

"Українська правда. Життя" зібрала низку історій людей, які переходять на українську.
https://life.pravda.com.ua/society/2022/02/23/2475...
AleksiShop• 26 февраля 2022
Давно пора 💙💛

Nililens• 26 февраля 2022
Наш ворог путін.
За мову з часом люди перевчаться.
Ми один народ.
Матильдa• 26 февраля 2022
я вже добу як перейшла. Поки що в соцмережах, в побуті російська, бо все життя розмовляю нею
1973• 26 февраля 2022
Ответ дляNililens
Наш ворог путін.
За мову з часом люди перевчаться.
Ми один народ.
Згодна! Головне, щоб то хуй.ло здохло, а на якій мові нам розмовляти коже буде думати сам
kamilla11• 26 февраля 2022
Ответ дляМатильдa
Аналогічно
Be_good• 26 февраля 2022
За язык очень обидно, немецкий тоже не виноват, что на нём говорила мразь. Обожнюю українську, але й російською спілкуюсь з дитинства
Nililens• 26 февраля 2022
Ответ для1973
Так. Український народ один.
І незалежно від мови ми одне ціле.
Всі ненавидимо ворога.

Nililens• 26 февраля 2022
Дівчата які говорять на російській мові.
Ви наші російськомовні українці.
Не розпалюєм ворожнечу.
На руку ворогу
Nililens• 26 февраля 2022
Ответ дляBe_good
Розумієм вас.
Але тепер всі стараємся писати українською щоб агенти кремля менше розуміли що пишемо ми
I-va• 26 февраля 2022
Ответ дляNililens
Ви наші російськомовні українці.
Не розпалюєм ворожнечу.
На руку ворогу
Спасибо, милая барышня) Искренне. Даже мой муж, который родился и большую часть жизни прожил в Тбилиси, пытается перейти на украинский. Но он как пограничная собака: всё понимает, а сказать не может.
nnnnika• 26 февраля 2022
Ответ дляNililens
Ви наші російськомовні українці.
Не розпалюєм ворожнечу.
На руку ворогу
Підтримую
Ірина Вон• 26 февраля 2022
🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Завжди розмовляла українською.
Nililens• 26 февраля 2022
Ответ дляI-va
Я знаю вам важко перейти.
Але це не розділить народ України!
Мова різна, а народ один!
I-va• 26 февраля 2022
Ответ дляNililens
Я знаю вам важко перейти.
Але це не розділить народ України!
Мова різна, а народ один!
Я умею читать, люблю читать старых классиков, например Панаса Мирного. Но мне сложно формулировать мысли сразу на украинском. Мне нужно построить фразу на русском и затем перевести её в голове. Иногда это занимает некоторое время) Со стороны выглядит не очень. Практика и ещё раз практика. Разговорный нормально, а вот профессиональный не очень. Но скоро на пенсию)
Qorianka• 26 февраля 2022
Я из Одессы, никуда ни в какую Польшу не уезжаю, всю жизнь говорила, говорю и буду говорить по-русски, кто что подумает обо мне - уже все равно. Украинский знаю отлично. Всем 🕊️💐
Nililens• 26 февраля 2022
Ответ дляI-va
В мене так само з російською
Подрысь• 26 февраля 2022
Я не согласна. Давайте не будем трогать языки, это разжигает только вражду и ненависть, новую войну.. Сейчас нужно сплотиться, и не важно на каком языке ты говоришь. Наши воины не только украинцы, но и армяне, грузины, казахи и т.д.. и все они делают сейчас одно дело и не делят кто на каком ответил.