jolyon• 27 февраля 2022

КИЕВ- ВАЖНО: ищут вражескую технику с меткой V.

Из ТГ канала Андрея Цаплиенко
Звернення ДПСУ та військових щодо колони, яка рухається в бік Києва, о 09:30 її бачили в районі Немішаєва.

«УВАГА! ТЕРМІНОВО! НАДВАЖЛИВО!
Українські військові розшукують колону ворожої техніки, що позначена літерою V.
Наголосимо! Це особливо небезпечні терористи, які прибули в Україну зі спеціальним завданням.
Техніка рухається в бік Києва.
Дуже важливо.
Звертаємося до всіх громадян Київської області та Києва! Всі хто бачив, зафіксував, знає місце знаходження цієї колони, терміново надати дані українським захисникам, або за можливості не дозволити їх подальше переміщення.
Це вкрай важливо!
Слава Україні!»
ebbi• 27 февраля 2022
+
топ
mede_ya• 27 февраля 2022
Админы, закрепите, пожалуйста
автор jolyon • 27 февраля 2022
подписывайтеь на ТГ канал Цаплиенко.
Там постятся важные/срочные сообщения тоже
иркин• 27 февраля 2022
Та будь-яку шукають....
марунька83• 27 февраля 2022
да, это правда, сейчас в Немишаева она была, убивают мирных жителей, подруга писала с подвала - прощалась. говорит - это кадыровцы
Pole• 27 февраля 2022
Ответ длямарунька83
Ужас, храни Бог наших людей!
Пусть сгинет вся мразота!!!!
марунька83• 27 февраля 2022
она в подвале, не может сказать куда они поехали. Почему нельзя поднять вертолет, беспилотник и увидеть, они же могли спрятаться в кустах
автор jolyon • 27 февраля 2022
Ответ длямарунька83
как можно эту тему где-то закрепить,чтобы все видели?
если много знакомых киевлян, репостните где-то в фейсбуке плз
mangafan• 27 февраля 2022
https://www.pravda.com.ua/news/2022/02/27/7326460/
Колона ворога з літерою V йде з Дмитрівки в Забуччя
автор jolyon • 27 февраля 2022
Ответ дляmangafan
возможно там несколько этих колон? я сообщение от Цаплиенко репостнула
lapushka25• 27 февраля 2022
Ответ длямарунька83
это их знак. русня с зэд ездит
lapushka25• 27 февраля 2022
Ответ длямарунька83
неужели это правда!
mangafan• 27 февраля 2022
Це особливо небезпечні терористи, які прибули в Україну зі спеціальним завданням.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передає Цензор.НЕТ. Джерело: https://censor.net/ua/n3319707
Protruziya• 27 февраля 2022
Как же эти ушлепки надоели!!!!!

Боже храни Украину!

Дай нам всем сил пережить это.