Виктория 2002• 28 февраля 2022

Пустые бутылки Винница

Девочки где найти пустые бутылки в Виннице ? Из под пива / лимонада 0,5
Вкаблучках• 28 февраля 2022
Полно по мусоркам, как в любом городе.

jannjann77• 28 февраля 2022
Если на благое дело - попросите бомжей
LyudaT• 28 февраля 2022
Ответ дляВкаблучках
Полно по мусоркам, как в любом городе.
Мабуть ви не знаєте, але в ’любом’ городє бутилок вже не так і багато. Ми, українці, бережемо природу, ми збираємо склотару, відпрацьоване масло, пінопласт, та інше сміття. Ми за екологію.
Попа как у Кардашьян• 28 февраля 2022
В каком- то городе читала недавно, что бомжи предложили по мусоркам собрать бутылки для коктейля. А в другом случае, покупали пиво, выливали и тоже делали коктейли.
Вкаблучках• 28 февраля 2022
Ответ дляLyudaT
Гумор-гумором, але я чула цю байку, а пройшлася містом вдень на подив багато пляшок, як би хотіла то 30-40 зібрала би між двома автобусними зупинками.

Рік ходила до психотерапевта, вона навчила звертати на дрібниці увагу, от тепер звертаю, так як 80% інформації передається невербально навіть між людьми .
автор Виктория 2002 • 01 марта 2022
Ответ дляВкаблучках
Полно по мусоркам, как в любом городе.
Мусор вывозят каждый день . Искать на свалках ? Где они ?
Вкаблучках• 01 марта 2022
Ответ дляВиктория 2002
Які смітники? Хто Вас туди пустить? А по місту в день пройти можна.