Всім привіт. В наступний візит лікар мала відкрити лікарняний по вагітності, тому призначила до цього часу здати ГТТ, сифіліс, ЗАК, ЗАС. Але через ці сирени я сижу вдома і не знаю чи працюють ті лабораторії. Все ж таки маю надію, що війна скоро закінчиться і я зможу пізніше здати ті аналізи, але чи не будеце перешкодою для відкриття лікарняного чи для прийому в пологовий? Звичайно дай Боже доносити до тих пологів, це головне! 🙏🙏🙏
ВасильевнаЯ• 01 марта 2022
на анализы никто уже смотреть не будет, а вот как сейчас вообще открывают больничные неизвестно, врач то только висновок формирует, а больничный формируется автоматически в пенсионном фонде, сайт у них не работает с начала войны, доступа нет
Ответ дляВасильевнаЯ
Зараз електронні лікарняні
Ответ дляok1904
Зак зас це монвторинг роботи організму під час вагітності. Лікар розуміє ситуацію
Це так, дякую, а от тест на глюкозу роблять до певного строку....
ВасильевнаЯ• 01 марта 2022
Ответ дляok1904
Зараз електронні лікарняні
ну так и прочитайте внимательно то что я написала, больничный формируется автоматически в пенсионном фонде, понятное дело что формируется электронный, а не бумажный, только вот у них ничего не работает
Ответ дляВасильевнаЯ
Можливо після війни знов заднім числом паперові стануть виписувати або програму якось допрацюють...
Ответ дляВасильевнаЯ
Моя мама у січні вийшла з лікарняного( після перелому суглобу) близько 4 місяців, то лиш перше було електронне, потім глюк не активувалися, то далі виписували паперові
Подруга жизни• 01 марта 2022
Ответ дляМонашка в миру
Я во время двух беременностей написала отказ от ГТТ и было всё хорошо.
ВасильевнаЯ• 01 марта 2022
Ответ дляok1904
да, выписывают при невозможности формирования электронных, бумажные, наверное так и сейчас будут делать, если не возобновят работу ПФУ
Ответ дляПодруга жизни
Та я теж не хотіла здавати але лікар сказала обов´язково і якраз збиралась уже йти і тут війна. Думаю лікар перестраховувалась через мій вік.
Подруга жизни• 01 марта 2022
Ответ дляМонашка в миру
Кровь и мочу сдать попробуйте ((у беременных часто падает гемоглобин и надо проверяться), а остальное - ладно уже, в роддоме сдадите.
Ответ дляПодруга жизни
Дякую. Гемоглобін уже падав, я, почала пити залізо піднявся. Спробую кудись додзвонитися чи працюють.
Svetlana -8891• 01 марта 2022
Оформила больничный, а через два дня война. На работе так и не успела написать заявление. Думаю это не будет проблемой, оформить его задним числом , если эта война в скором времени закончится🙏Также было назначено очередную плановую диагностику , но в ЖК гинеколог консультирует на данный момент только в экстренных случаях.
Я встала на облік, здала аналізи - і почалася війна. Узд 1 триместру зробила, а ось біохімічний скринінг ніде не можна зараз зробити, результати аналізів - не відомі. Лікар сказала не переживати і берегти себе. Деякі прості аналізи зараз можна зробити, залежно від міста, де знаходитеся...
Ответ дляAlinaBo
Слухайте лікаря! Тримаймося! ❤️