02 марта 2022

Долучаймося до інформаційної війни

Заходимо на Google Maps https://www.google.com.ua/maps/@55.580748,36.82511... , прямуємо до проклятущої росії і обираємо популярні місця в російських містах. Для початку можна «сходити» в москву. Підходить все – від ВДНГ до Большова тєатра, головне, щоб місце було популярне і, відповідно, відгуки про нього читали багато людей.
• Заходимо в обране місце, вибираємо «Оставить отзыв», ставимо одну зірочку в рейтингу (інакше не пропустить). Пишемо те, що думаємо. Прикріплюємо фото.
• Що писати? А що думаєте. Наше завдання – максимально продемонструвати те, що відбувається у нашій країні. Пишіть матерям, хай забирають своїх дітей. Пишіть, що вони – сліпі і не бачать, що їхня країна з путіним приречена. Що вони щодня бомблять наші міста. І що наші бійці не лишать від їхніх синів мокрого місця, якщо вони не заберуться. Пишіть, щоб вони не мовчали, якщо мають хоч крихту
Ми вже там)
Добрина 02 марта 2022
пожалуйста скиньте готовые тексты,что писать,какие фото выставлять

чтоб быстрее было
Йижачок 02 марта 2022
Поддерживаю!
Элирия 02 марта 2022
Ответ дляДобрина
пожалуйста скиньте готовые тексты,что писать,какие фото выставлять

чтоб быстрее было
Элирия 02 марта 2022
Ответ дляДобрина
пожалуйста скиньте готовые тексты,что писать,какие фото выставлять

чтоб быстрее было
jkz007 02 марта 2022
Россияне! Ваши новости и реальность это фейк! Россия сама против себя ввела санкции! Спортсмены сами попросили исключить их из всех соревнований! Доллар растет из-за сговора валютных спекулянтов! Аэрофлот удлинил маршруты просто потому что не выполняет план по расходу топлива! Мировые бренды бегут с рынка поджавши хвост не выдержав конкуренции российских. Весь мир отменяет Россию потому что таков был изначальный план Пу! На самом деле у вас все под контролем, вы всех спасете! Все шлют вас нахуй - потому что ´нахуй´ это добро и счастье на китайском
Добрина 02 марта 2022
НАШЛА
Добрина 02 марта 2022
Pandora16 02 марта 2022
Уже там)
Слава нашим героям!
Vaslek 02 марта 2022
Вот мне дали задания на Телеграмме
moneta80 02 марта 2022
Дайте ссілку на интернет войска, тоже хочу
moneta80 02 марта 2022
нашла