torimaks• 02 марта 2022

Дівчата,ваші колишні подбали про безпеку дітей?

В країні війна, чоловіки захищають нашу землю. Низький уклін всім. Знала,що мій бм гімно рідкісне. Але не поцікавитись чи дитина в безпеці,чи є що їсти і тд. Просто нема слів. От таких на передову,бо воно нічого корисного не принесе Україні і народу
Timber30• 02 марта 2022
Я своєму сказала, що якщо буде їхати в село, щоб забрав. Не знаю де воно зараз є....більш чим впевнена що вже в селі((( Син зі мною в Києві. Навіть не звонить, не питає

Finetouch• 02 марта 2022
Мой бывший муженёк в другой стране, не звонил, не интересовался как его дочь. Он может и не знает, что тут война, бухает, а может уже и нет в живых его, хз.
ГалинаМалина• 02 марта 2022
Где впы таких брали?! Хорошо,что бывшие
Майстерня домашнього текстилю• 02 марта 2022
Яка користь від таких на передовій?
Polinaanna• 02 марта 2022
БМ позвонил спросил что да как. Я сказала чтоб алименты выслал ,стал мычать что то ,что в банкоматах нет денег. Я не стала разжевывать что через приват 24 можно скинуть. Такое
zvezda_tan• 02 марта 2022
Я думала, что только у меня такая мразота бывший, за все время войны, ни он ни его родители никто даже не позвонил, что бы узнать как там его ребенок, а на словах, прям супер-пупер папа. Печально, что таких тварей много.
lavanda_ya• 02 марта 2022
сложно, мой как те, что за мир, вроде да, но ....дальше в рифму

Kukuruzza• 02 марта 2022
Спросил.
Но он врач и работает. Никуда не уезжает из города. И военнообязанный, есессна
Nata_lusya• 02 марта 2022
Колишній забрав мене до своїх батьків в безпечну хату із квартири, взяв ще одну колишню із спільним сином і її дочкою від нинішнього і повіз на ЗУ) Я лишилась з колишніми свекрами і своєю кішкою, не захотіла їхати