Дівчата! Якщо ви не вірите тому, що було в тій темі, то зайдіть, будь ласка на офіційну сторінку голови Сумської обласної Державної адміністрації у фейсбуці і прочитайте всі офіційні пости! Там і про Тростянець, і про Конотоп, і про Охтирку…
Ответ дляРойЛеля
Тпк що там?
Сумщина. Тростянець. 02.03.2022
▪️Російські військові тварини тримають жителів міста Тростянець фактично у заручниках.
Розставили російську ударну техніку між будинками тростянчан: у центрі міста, на вулиці Благовіщенська, поблизу поліції та на інших вулицях.
Російська армія - це не армія, це сцикуни, які прикриваються цивільними.
Вороги мародерствують, обчищають крамниці, грабують житлові будинки.
Вчора росіяни пограбували усі крамниці в центрі міста. Розтрощили своїм танком браму Круглого двору, зруйнували картинну галерею. Пограбували секонд-хенди і попервдягалися в цивільне. По місту ходять повністю деморалізовані, п’яні російські військові.
Обстрілюють машини цивільних і комунальні служб.
Але ми даємо відсіч ворогу! Дякуючи ЗСУ знищили точковим потраплянням дві САУ, які вели обстріл Охтирки!
Одну з них ви бачили на попередньому відео, а інша була всередині Круглого двору.
Слава Україні 🇺🇦
А російським ворогам ми не пробачимо жодної краплі крові, жодного сантиметру нашої понівеченої землі!
Слава Україні 🇺🇦
Allka- skakalka• 02 марта 2022
Ответ дляГалинаМалина
Удалено администрацией...
У коллеги сестра в селе под Ахтыркой ,говорит всё очень печально
nadezhdaLitv• 02 марта 2022
Ответ дляAllka- skakalka
Там жопа. Місто рівняють з землею
Ответ дляГалинаМалина
Удалено администрацией...
Знаете, где русский корабль?
Ответ дляЛето72
Удалено администрацией...
А кто паникует? Меня возмутило то, что предыдущую правдивую тему снесли. Наш губернатор вчера обращение записал к ВСУ и президенту. При чем здесь паника? Я отстаиваю правдивость неоспоримых фактов!
nadezhdaLitv• 02 марта 2022
Ответ дляЛето72
Удалено администрацией...
При чому тут панікерів?
Шановні, існуює не тільки Київ. В маленьких містах теж живуть люди.
Інформація, яку надала автор, є в вільному доступі в мережі.
Не дай Бог комусь опинитись в тих умовах, в яких зараз жителі цих міст
Ответ дляЛето72
Удалено администрацией...
Брат моей подруги погиб в Тростянце позавчера! И я не паникую. Я в ярости от бессилия
Ответ дляЛето72
Удалено администрацией...
ПАНИКЕРЫ?! Это я создавала первую тему- меня назвали тролем и тему закрыли! Тогда и губернатора Живицкого забаньте! Да, русские поставили грады прямо среди жилых домов Тростянца и прикрываются местными людьми! Здесь все должны знать правду! Фашисты так в 41 году не поступали! Русские оккупанты хуже фашистов! Твари!Слава Украине!
Ответ дляnadezhdaLitv
При чому тут панікерів?
Так, я постійно читаю цю інфу. я в курсі . Але треба вірити. Я вірю
Ответ для0208mariia
А че снесли тему? Там правда жопа. И Ахтырка тоже.
Начали банить автора за враньё со старта не разбираясь
СтрашнаяНаташа• 02 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
При чому тут панікерів?
Все так. Але ніхто і не каже, що в нас все чудово. Іде війна і втрати неминучі, і мародерство неминуче, і інші жахливі речі. Це все тільки початок, але кожен має робити свою справу - чоловіки воювати, жінки берегти дітей. А всі ми вірити у перемогу.
0208mariia• 02 марта 2022
Ответ дляlecaa
Знаете, у меня бабуле почти 90 лет, она помнит вторую мировую войну. И она в шоке от происходящего сейчас, от зверства и кровожадности русских. За Ахтырку и Тростянец душа разрывается. А Харьков... Это просто невыносимо
nadezhdaLitv• 02 марта 2022
Ответ дляЛето72
Блін. І ми віримо. Але це не поверне життя безневинних людей. Закрити рота і мовчати тому що віримо? Не поріть, будь ласка, таку несинітницю
Allka- skakalka• 02 марта 2022
Ответ дляPole
Одна я не понимаю, для чего стирают приграничные села, поселки, города???
Неужели только для картинки на раша-тв???
Я не знаю ,мне интересно почему наш русскоязычный Харьков бомбят ? От кого и от чего ? С какими нацистами они борятся? И кто их просил ,? Слишком тот хуИпутало много на себя взял .
Знакомая выставила на ФБ ,в парке Артема в Харькове ,сейчас стоят грады направлены на аэропорт
, ночка будет жаркой .
СтрашнаяНаташа• 02 марта 2022
Ответ дляlecaa
Так ми це все знаємо! Ви це пишіть на росіянскіх платформах. Закидайте їх своїм гнівом, як макаки гівном, вони тільки цього і заслуговують.
В Сумах сегодня разнесли кадетский корпус. Здание конца 19 века. Две войны мировых стояло! А сегодня там огромная зияющая дыра 😭