Всі один одному руки потиснули, в наших посмішка на обличчі, сподіваємося все буде добре!!
Elina Zorina• 03 марта 2022
Ответ дляиркин
Хто-хто висуває умови про Схід і Крим? Ви нічого не переплутали?
Ні,на перемовинах в Білорусії наші на цьому наголошували .
Ответ дляElina Zorina
Конфлікт є зараз ,і він між країнами навіки.
Ми кров наших людей тим сукам не пробачимо.
З грабіжниками теж бувають домовленості ,задля збереження життя ,бо нас знищують цілеспрямовано
Они хотят демилитаризацию.
Вы понимаете, что это такое?
Мы не договоримся
Вы понимаете, что это такое?
Мы не договоримся
Ответ дляElina Zorina
Не погоджуюся, що це конфлікт. Не можу назвати конфліктом, коли один грабує іншого.
ВаляВалентинка• 03 марта 2022
За один день ни одна война не заканчивается, о чем би они там не договорились.
Ответ дляrudko1992
❗️Переговоры начались
Михали Подоляк озвучил требования украинской стороны на сейчас:
– Прекращение огня;
– Перемирие;
– Гуманитарные коридоры для вывоза жителей из разрушенных или постоянно обстреливаемых сел и городов.
🇺🇦Украина Online
– Прекращение огня;
– Перемирие;
🇺🇦Украина Online
О чем с ними можно договориться, если онитаместь но онинестреляютмирных
Ответ дляrudko1992
❗️Переговоры начались
– Прекращение огня;
– Перемирие;
🇺🇦Украина Online
– Прекращение огня;
– Перемирие;
🇺🇦Украина Online
А вийти з території України навіть не обговорюється?
Elina Zorina• 03 марта 2022
Ответ дляиркин
Удалено администрацией...
Вивести війська з території України поки Вашу ж хату не рознесли ,як в Чернігові і Харкові ,Сумах....
Адміни, забаньте людину,якій смішно в такій ситуаціх.,коли гинуть мирні люди і діти.
Ответ дляElina Zorina
Пока не коснулось так и будут вещать и посылать всех на три буквы
Ответ дляElina Zorina
Мені не з того смішно, не перекручуйте. Мені смішно з того, що ви переплутали умови укр. і рос. сторони.
Так чиї ж війська рознесли Чернігів і Харків? Чиї війська слід вивести з України?
Україна понад усе• 03 марта 2022
Ответ дляrudko1992
❗️Переговоры начались
– Прекращение огня;
– Перемирие;
🇺🇦Украина Online
– Прекращение огня;
– Перемирие;
🇺🇦Украина Online
Если огонь будет прекращен, то какие нафиг коридоры.
Elina Zorina• 03 марта 2022
Ответ дляrudko1992
Удалено администрацией...
Natatashka• 03 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Я вообще не пойму нахера жать руки этим оркам
Ну вы чего? Это ж дипломатический протокол
1234svetsvet• 03 марта 2022
Ответ дляrudko1992
Я тоже так считаю и пишу об этом, только сразу банят и зачищают всё оперативно
Я не понимаю, если над головой взрывы идут, какие мысли могут приходит кроме мыслей куда бежать и как выжить, что с собой брать и как спасти детей?
Как это у других получается еще параллельно фантазировать про что-то?
Ответ для1234svetsvet
А некуда бежать! В подвал только спуститься, если успеешь
екатериналуиза• 03 марта 2022
Ответ дляElina Zorina
конфликт ,агрессия? это война,еще скажите - спецоперация хла((((((((((((((
1234svetsvet• 03 марта 2022
Ответ дляrudko1992
Или в ванную.
У мене такий песимістичний прогноз стосовно цих так званих переговорів... Коли небудь взагалі переговори з терористами закінчувалися ефективним вирішенням? Вони ж гнилі брехуни, шантажисти і віроломні гниди. Невже тільки ціною життя Воїнів і мирних жителів - цих орків можна вичистити з нашої землі? Вони ж ніколи не зупиняться! Жах!
София-ef05• 03 марта 2022
Ответ дляFoxfoxq
Да, у меня тоже последние дни появились такие мысли
Какие?
1234svetsvet• 03 марта 2022
Мне кажется переговоры нужно делать в Харькове, Васильевке, Буче...
За окном обстрелы, а они договариваются... Думаю результат будет очень быстрый.
Україна понад усе• 03 марта 2022
Ответ для1234svetsvet
Или в ванную.
У нас в панельке стены в ванной толщиной 3 см.