Порадниці з Чернівців, поділіться контактами чернівецьких продуктових баз чи магазинів, в яких можна закупити продукти великим оптом. Мова йде про крупи, цукор в першу чергу. Потрібно, також, дитяче харчування і памперси.
Бажано розташування в передмісті, щоб 20 тонна фура не кружляла по незнайомому місту. Продукти потрібні для гуманітарної допомоги в Харківській області.
Ответ дляok1904
Дзвоніть меру, або в тер оборону.
Думаєте, їм більше нічим зайнятися зараз?
Ответ дляok1904
Вони знають, що функціонує, де які запаси, це їх робота координувати. Це ж для гуманітарної місії, а не барижнічати
Немає в них таких повноважень і ніколи не було.
Ответ дляLor111etta
Добавтесь в групу ’Калинівський ринок’.
Це чернівецькі оптовики.
Повинні підказати
Це чернівецькі оптовики.
Повинні підказати
Дуже - дуже дякую за корисну інформацію.
serebro16-72be• 04 марта 2022
Ответ дляkidi_cow
Прот торг
Пакко
Олби рос
Но я не знаю какие функционируют , смотрите в гугле
Пакко
Олби рос
Они ещё существуют?