Его Святейшство Байрактар• 04 марта 2022
Еще сидят через впн но уже прощаются
Проверено в моих группах ФБ прямо сейчас
звездочка3• 04 марта 2022
Ответ дляLena_Lena123
Пломби та зубні імпланти теж закордонні
Цементом будут пломбировать, по старинке
Кровавая Мэри• 04 марта 2022
отключила ФБ раша. они закрыли сеть, чтоб мало мальски адекватные не велись на то, что говорим мы... хорошо ли это
теперь у них останется только то, что им говорят
Мирослава_• 04 марта 2022
Ответ дляКровавая Мэри
через впн зможуть заходити. У нас вконтакті також свого часу заборонили, але через впн можна було. Інста дівам якось треба буде викручуватись, бо мільйонні аудиторії гірко буде залишати. Єдине, що чи довго вони зможуть по впн це робити. Мені особисто це було не зручно і я відмовилась від вконтакті.