Підкажіть клініку, де я зможу отримати гідну консультацію лора та терапевта (послухати легені).
Була t 38,2, наразі закладений ніс, з´явивися кашель, слабкість, біль у голові/обличчі при нахилі, є озноб. Дуже болять суглоби.
Ксюша-говоруша• 06 марта 2022
Параскева. Чи працює незнаю. Якщо ні, то в звичайну поліклініку, суть та сама
Ответ дляКсюша-говоруша
дякую вам за коментар та допомогу!
Ксюша-говоруша• 06 марта 2022
Ответ дляmilena_shell
дякую вам за коментар та допомогу!
Виздоровляйте
Ответ дляКсюша-говоруша
Виздоровляйте
Дай боже, я витримаю, нехай тільки скінчиться це кляте пекло в країні!
Ксюша-говоруша• 06 марта 2022
Ответ дляmilena_shell
Все буде добре