Реалістка• 07 марта 2022

Как снять жилье в Польше? Может, сразу в агентство обращаться?

На польских сайтах все как-то совсем непонятно....
manik84• 07 марта 2022
Агентство візьме за свою роботу ціну місячного зйому. Шукайте безпосередньо від хазяїна
krav4a• 07 марта 2022
Актуальный вопрос. Знакомые не могут снять для нас квартиру. Везде отказы. Пока живём в осерёдке для беженцев,но что делать дальше, понятия не имею
Selena*• 07 марта 2022
Краще так. Але агенство просить винагороду 100% від оренди. І власнику треба одразуж заплатити оренду+комунальні за місяць + страховий депозит = 2-3мвс.оренди. І строк оренди мінімум рік...
Aneta15• 07 марта 2022
Так можна в агенство, різнця напряму і через агенство оплата за квартиру + оплата за останній місяць (якщо нічого не пошкодили то віддадуть - чинш називається ) + оплата агенству - а це ще одна оплата за місяць.
бресточка• 07 марта 2022
Ответ дляSelena*
Ого
автор Возрастная • 07 марта 2022
Ответ дляmanik84
Від хазяїна я не знаю, як знайти. Навіть в своїй країні часто неможливо від хазяїна щось знайти. А тут взагалі не знаю, як на хазяїна вийти.
автор Возрастная • 07 марта 2022
Ответ дляkrav4a
Отказы из-за чего? Именно украинцам сдавать не хотят?
Selena*• 07 марта 2022
Ответ дляВозрастная
Немає грошей, немає роботи, незнають польськои і т.д
автор Возрастная • 07 марта 2022
Ответ дляSelena*
Ну тобто якщо потрібно на пару місяців, то доведеться знімати подобово.....
Selena*• 07 марта 2022
Ответ дляВозрастная
На жаль так
Selena*• 07 марта 2022
Ответ дляВозрастная
Можна спробовати попросити знижку...але треба знати польську чи англійську на достатньому рівні. Щоб вас зрозуміли
krav4a• 07 марта 2022
Ответ дляВозрастная
Украинки и дети наверное,не хотят😭
Афри• 07 марта 2022
Ответ дляВозрастная
Нет жилья. Все разобрано
fikysss• 07 марта 2022
Ответ дляkrav4a
А сколько там по времени можна находится в этом осередке?
manik84• 08 марта 2022
Ответ дляВозрастная
В оголошеннях пишуть. Właściciel. Bezpośrednio od właściciela. Так і шукати на отодом, олх, гратка, гумтри
автор Возрастная • 08 марта 2022
Ответ дляmanik84
Дякую