Renesmeе 16• 08 марта 2022

Бійці батальйону Торнадо

Раніше не слідкувала за новинами , хто в курсі скажіть що тоді сталося , їх справді осудили по ділу чи це були політичні ігри .
Invictusgirl• 08 марта 2022
Нафига это сейчас ?
Portnaya• 08 марта 2022
Википедия , смотрите там что-то было ...не известно что на самом деле.
автор Renesmeе 16 • 08 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Нафига это сейчас ?
Ви в кожній темі як затичка, угомоніться вже
Ми-2• 08 марта 2022
Удалено администрацией...
автор Renesmeе 16 • 08 марта 2022
Ответ дляPortnaya
Та читала.. цікавить думка від людей які в 2015 слідкували за подіями
Invictusgirl• 08 марта 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Удалено администрацией...
Ok_sa• 08 марта 2022
А французский легион прибыл в Украину?
@ альонка@• 08 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Удалено администрацией...
oljia• 08 марта 2022
Ну, кто вам что напишет, вы ж видите, что творят в каждой теме тети с синдромом вахтерши, которые решают, что и кому писать и хамят, как зэчки.
автор Renesmeе 16 • 08 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Удалено администрацией...
Слухай я давно за тобою стежу і відповіді у тебе провокаційні , ти ніби за наших , втираєшся в довіру , але проскакують провокації і нагнітання паніки . Я пишу і запитую із старої сторінки із рейтингом і мені не соромно задавати запитання . Інша справа твоя сторінка із нульовим рейтингом