Девочки, прочитала в одной из тем, что детей от 5 лет заставляют вакцинироваться от ковид. А взрослых, наверное, и подавно? Кто что знает?
Дітей не заставляють! Дорослих теж! Всюди достатньо маски, лише в ресторани треба 2 вакцини. ПО БАЖАННЮ!
АЛЕ ми вакцинувалися (дорослі модерною, дочка 13 р. файзером). Я довіряю їм тут, вони всі вакциновані і живі)). Багато хто має бустери. І дуже радять після 30 років робити саме Модерну.
Ответ дляLoveYou
Я зрозуміла. А ви як біженці там зараз чи як туристи?