rudko1992• 10 марта 2022

обсуждают возможную встречу Зеленского и Путина

В кремле заявили, что Кулеба и Лавров сейчас обсуждают и возможную будущую встречу президента Зеленского и Путина
https://t.me/UkrainaOnlline/21812

🇺🇦Украина Online

Реально ли чтоб такая встреча состоялась? Как думаете?
Allisa_best• 10 марта 2022
Ответ дляЛерусикП
на какие уступки должна пойти Украина?
максимум это не вступать в нато. Остальное не приемлимо.
нас и так туда не берут

Coffee is Love• 10 марта 2022
Ответ дляsnejs
Придут они или не придут через несколько лет, это еще вопрос. Но они точно пришли уже сейчас, и сейчас нужно договариваться, что бы сохранить жизни и страну
Тобто те що вони прийшли до Чечні, До Придністров´я, до Грузії, а теперь до нас - вам аж ніяк нічого не довело? Ви не розумєте, що як ті нелюди будуть вважати себе і надалі переможцями, такі війни повторюватимуться знову й знову?
Coffee is Love• 10 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
По Криму.
Довго розмірковувала на цю тему.
Вимкнула свої ’ображалки’ і на холодну голову дійшла висновку, що люди там якраз взагалі за дужками.
Крим - це перш за все військова база.
І 2014й став можливий не стільки завдяки накачаному пропагандою населенню (Руцький блок там аж 4% набирав), скільки розміщеним там військами параші (договір, подовжений харківськими угодами Яника).
Зараз найпотужніше і найпідготовленіше угрупування йде саме звідти.

Тому Крим неможна віддавати ні в якому разі просто з огляду на свою безпеку у майбутньому.
Саме так. І думка людей які там живуть взагалі немає значення. Крим має бути повернений в Україну, що тили на майбутнє в нас були захищені.
Coffee is Love• 10 марта 2022
Ответ дляЗагадочная
А яким чином вони нас переможуть?
Закінчення війни на умовах окупанта - це і є його перемога.
Тут дівчата вже пропонують віддати Крим, аби виконати умови перемовин.
Анна Константа• 10 марта 2022
Удалено администрацией...
Анна Константа• 10 марта 2022
Ответ дляCoffee is Love
А на яких умовах будуть домовленності, то вже другорядне питання?
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 10 марта 2022
Ответ дляАнна Константа
Удалено администрацией...
Ну як вам краще ’худой мир’, то ви в будь який момент можете поїхати деінде і жити тим самим ’худим миром’.
Я чудово розумію, що це нас підтримують великими траншами і ми можемо досить довго триматися. расєю підтримувати нема кому, нові бомби робити нема як,тобто надовго їх не вистачить. Не знаю навіщо ви закриваєте на це очі.

snejs• 10 марта 2022
Ответ дляCoffee is Love
Какие ваши предложения? Пусть сейчас разнесут Украину?
snejs• 10 марта 2022
Ответ дляCoffee is Love
Ну намагалися, і? Вони хочуть нашої капітуляції, ми їхньої, де тут компроміс?
Вот именно, что компромисса нет, нужно искать, а не тупо разбивать города. Вы же понимаете, что наши силы не равны? Небо не закрывают, помощь не оказывают....
Bllonda1• 10 марта 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Как Вы это себе представляете? Одни не хотят признать свое поражение, другие - не могут победить. А дальше что? Логично было бы Украине в первые дни капитулировать, сохранив людей, пуйло в таком случае все равно было бы хуйло и изгоем для всего мира. А сейчас Украине нет смысла капитулировать, потому что половина страны расхерачена и что она получит взамен???? Крым я бы и не забирала - они все равно не за нас. Луганск и Донецк - провела бы референдум, как люди решат. От рассеи блядской вообще не понятно, что они хотят, ни одной конкретной выполнимой цели... Чего они хотят - я не пойму
Крым на х* р. Днр и Лнр я бы из принципа вернула. Пусть отдадут Крым татарам и все.
Coffee is Love• 10 марта 2022
Ответ дляsnejs
Бороться, бороться и еще раз бороться.
Если ви к єтому не готові - уезжайте и стройте новую жизнь.
Coffee is Love• 10 марта 2022
Ответ дляsnejs
А ви розумієте, що як закриють нам небо, путін може вдарити і по Європі. І куди тоді ховатися нашій же малечі, що вже там?
Я не бачу як можна закрити нам небо і мати гарантію спокою хоча б там.
А допомогу нам дають і дуже суттєву. А ось воювати дійсно доведеться самотужки, це правда.
Coffee is Love• 10 марта 2022
Ответ дляBllonda1
Не можна Крим їм залишати. Вони знову прийдуть звідти. Це стратегічна точка і вона мусить бути українською попри навіть думку населення.
snejs• 10 марта 2022
Ответ дляCoffee is Love
Вот именно, что самостоятельно воевать, но силы то наши не равны
snejs• 10 марта 2022
Ответ дляCoffee is Love
Бороться, бороться и еще раз бороться.
Так все т уезжают, а кому ж здесь бороться
Coffee is Love• 11 марта 2022
Ответ дляsnejs
Чоловіки виїжджають? Прям у формі ЗСУ?
Я наприклад лишаюсь тут. Як можу допомагаю и помагатиму надалі. Нити часу нема.
snejs• 11 марта 2022
Ответ дляCoffee is Love
Чоловіки виїжджають? Прям у формі ЗСУ?
А мужчины выезжают в том числе
Coffee is Love• 11 марта 2022
Ответ дляsnejs
А мужчины выезжают в том числе
О единицах, способных заплатить неск тыс у.е. за пропуск думаю и говорить не стоит.
Массового исхода нет.