Ответ дляНадежда Надеждовна
))))наслідок дій - патріот, що сидить в Ростові))) Викиньте методичку, гугліть, ваш яндекс брехлива херня
Не треба яндексу, навіть далі советчицы не треба, підніміть теми дівчат за 2015-16 роки про поліо, побачитк, скільки постраждало дітей, богатирьової вже не було, боли патріоти. Ви мене не зачепмте ні ростовим, ніяким іншим містом, бо я українка, просто з іншим поглядом на владу в Україні, владу всю з 2014 року ненавиджу, вона проти українців, на жаль, а Україну люблю.
Більше не спілкуюся, бо ви, мабуть, точно були на майдані і вибирали вбивць нашої держави, а я ні.