Юля 458• 10 марта 2022

Знаєте, чого я боюся?

Що ми звикнемо до війни, так як це було в 14 році. В перші дні всі плели сітки, допомагали грошима, віддавали іноді останнє( А потім на базарах появлялись носки з записками "повертайся живим". В нашому місті переповнені кафе, сьогодні прийшло смс про відкриття басейну, Люди купляють одяг і навіть прикраси. Боюсь, що це може затягнутися на довгий час, навіть роки. Може таке бути?
Neona25• 10 марта 2022
Ответ дляЮля 458
Пам´ятаєте, як тут нещодавно була тема про манікюр? Як всі накинулись на автора.
У нашому місті кожний ранок випадає список продуктових, побутових, зоомагазинів і аптек.працюють вони від 3 до 8год(продуктові), всюди черги,все інше зачинене..

hrushyk• 10 марта 2022
Ответ дляS-290479
Свиню і корову треба чимось годувати. Та й купити їх недешево
Я виросла в селі,для мене це не в новинку і добре знаю ту «кухню»
Олеся-1f8e• 10 марта 2022
Ответ дляfadeta
Прошу вас про наступне, хоч може на перший погляд це звучить незвично і навіть дико:

1. Перестаньте волонтерити, жертвуючи робочим часом: якщо у вас зараз є робоче місце, і там є робота -- то це і є ваша основний рубіж оборони Батьківщини!

2. Поважайте, ба навіть боготворіть, підприємців та бізнес, який пробує стабільно працювати в цих умовах: вони зараз хребет економіки!

3. Подолайте у собі почуття провини вижившого (це оте ’чому я в теплі, якщо інші на передовій’): не можуть всі люди, особливо чоловіки, піти на фронт. Якщо так станеться, то вже за 48 годин армія почне здаватися ворогу через голод! Кожен має своє місце у цій війні і кожен має вести оборону на своєму рубежі!

4. Продовжуйте обертати гроші: заплатіть рахунки, заплатіть податки, замовте випічку у вашої знайомої, як ви це робили до війни, зробіть манікюр, стрижку у барбершопі, купуйте продукти у тому ж магазинчику, як і раніше, заплатіть за квартиру, оплатіть заняття з терапевтом, з тренером йоги і так далі. Старайтеся тримати оборот коштів максимально можливим і це буде ваш вклад у боротьбу! І це нормально!

5. Підприємці, при найменшій можливості, тримайте бізнес відкритим! Особливо на Заході України, де загрози війни мінімальні. Це дуже критично зараз.

6. Тим, хто виїхав за кордон: шукайте роботу і негайно приступайте до неї. Ваші пожертви на армію і перекази в Україну, навіть мінімальні, будуть дуже цінними для нас!

7. Окремо звертаюся до ІТ-шників: зараз ви чи не єдиний працюючий канал валюти в Україну. Та й вцілілий сектор економіки у цілому. Тому вже сам факт, що ви працюєте -- це сильний вклад у перемогу!

8. Всіх, хто каже, що як то так можна працювати/торгувати/робити манікюр/ходити в спортзал/пекти торт/навчатися, коли в країні війна -- посилайте услід за рускім карабльом.

Кожен раз, коли вам стане боляче і нахлине почуття провини ’чому я не там’, повторюйте: ’Я працюю! Це моя боротьба! Це мій рубіж оборони моєї Батьківщини! Я не здам його і здамся сам(-а), бо моя Україна -- понад усе!’
Да, давайте работать.
Я певица, пригласите меня спеть. Очень работа нужна!

Вы серьезно?
Люди!
Только вчера разромили роддом, а все уже готовы на маникюры, да по кофейням?
PmB• 10 марта 2022
Ответ дляОлеся-1f8e
Да, давайте работать.

Вы серьезно?
Люди!
Вы плохо перевариваете информацию или что за наезд?
Zelenkа• 10 марта 2022
Ну якщо у вас працюють кафе і басейни, то війну, на щастя, ви не відчули, тому так і думаєте. І про носки цей вбросіщє з методички сюди притягнули.
Хто 24-го прокинувся від снаряду і живе під обстрілами, і сиренами - тому така хрєнь у голову не прийде.
Ninjavan• 10 марта 2022
Я не прекращаю работать. Нельзя. Сегодня даже открыла счет в ощад. Чтоб немного гонять денег. А то у меня другие платежки. А надо, чтоб в Украине крутились деньги. И надо поддерживать тот бизнес, который работает. Там тоже люди, налоги они платят. Так жизнь должна быть
Леска• 10 марта 2022
Ответ дляValeriya_fw
Держите свои страхи при себе, вы думаете только вам страшно, зачем нагнетать???
А чому не можна поділитися своїми переживаннями і страхами?

Що ви очікували прочитати у темі під назвою ,,Знаєте, чого я боюся,,??? Спецом сюда зайшли?

Valeriya_fw• 10 марта 2022
Ответ дляok1904
Вже не буде. Цю спецоперацію готували мінімум 10 років...
Воровали 10 лет они, вы видели их самолеты с красной звездой??
gnomik724• 10 марта 2022
Ответ дляZelenkа
у нас кофейня сегодня открылась, Киев
My_everything• 10 марта 2022
Ответ дляhrushyk
Так,це все вже переростає у затяжний збройний конфлікт
Час звикати до нових життєвих реалій
Мені здається,що вже всім зрозуміло - швидкого закінчення всього цього не буде
Именно для этого пуйло и душат санкциями чтоб НЕ ПЕРЕШЛО в затяжную. Девочки, ну надоело писать одно и то же. Война оплачивается. У хуйла деньги забрали. Успокойтесь уже по поводу затяжной. Да не на неделю, но и не на годы.
Zelenkа• 10 марта 2022
Ответ дляgnomik724
у нас кофейня сегодня открылась, Киев
Так, потихеньку оживаємо. У нас в БЦ суші-бар запрацював, куди ми мали йти 26-го святкувати ДН подружки.
Автор просто ну так жирно накинула про ті шкарпетки, це основна мисля цієї дурістіки.
gnomik724• 10 марта 2022
все может быть, но не думаю, что у рашки хватит денег

и еще, те 8 лет совсем не такие как у нас сейчас, там народ +/- жил последнее время, а сейчас бомбят города стирая их с лица земли
Valeriya_fw• 10 марта 2022
Ответ дляЛеска

Потому что все на нервах или других не жалко, думаем только о себе любимых, зачем писать о войне на годы жителю Тернополя???
Хомикаса• 10 марта 2022
Ответ дляЮля 458
Я не розношу страхи. Мій найбільший страх, втратити рідних, тому ви помиляєтесь.
А до вам загрожує у Тернополі? Дивно...
hrushyk• 10 марта 2022
Ответ дляMy_everything
Санкції,серйозно ?
Та вони за пару днів всі швиденько перевбуються і знову заключать контракти з Росією,кому потрібно заради України втрачати такий ринок збуту
Як то кажуть - «Сорі,Майкл,бізнес»
Леска• 10 марта 2022
Ответ дляValeriya_fw
Прочитайте 2 абзац. Що ви очікували від теми з такою назвою і навіщо зайшли, якщо на нервах вже?
Машкус• 10 марта 2022
Теоретически война не должна затянуться т к много территории со всех сторон вовлечено((( плюс слишком много людей выехало сейчас со своего жилья- у них не будет денег годами снимать гдето, даже у тех кто сейчас по 200 баксов в сутки платит. Кроме расхода должен быть и приход, а какой приход в небольшом селе на ЗУ?
My_everything• 10 марта 2022
Ответ дляhrushyk
Санкції,серйозно ?
Як то кажуть - «Сорі,Майкл,бізнес»
Это вы раша форумы перечитали. Они там и не такое напишут. У них же мантра, что без параши мировая экономика все потеряет. А на деле гораздо выгоднее сша, а параша где-то там первая с краю стоит. Считайте недели когда все спрыгнут с газа параши.
hrushyk• 10 марта 2022
Ответ дляMy_everything
Я взагалі не читаю і не дивлюсь нічого рашистського,як і українського загалом,так трошки
Бо деза зараз ллється зі всіх дир просто …
Але я маю економічну освіту і власний розум,а ще реально дивлюсь на речі

Invictusgirl• 10 марта 2022
Ответ дляhrushyk
Санкції,серйозно ?
Як то кажуть - «Сорі,Майкл,бізнес»
Вы думаете,Штаты замутили все это ,чтоб раша под санкциями побыла пару дней ?’как бы не так
Там уже эмбарго на нефть хотят с Ирана снимать и Венесуэлы
Это лет на 10 минимум
hrushyk• 10 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Это лет на 10 минимум
Ну подивимось
Эфигения• 10 марта 2022
Ответ дляOnyx83
Вы привыкаете там, наверное, где более менее спокойно. К бомбежкам, обстрелам, ракетам и разрухе вряд ли привыкнешь.
Вы правы. Вот это нас и смущает.
Невозможно постоянно жить в тревоге и кого-то жалеть и помогать. Начинаешь жить обычной жизнью и война в соседних городах уходит на второй план. Как бы и жить надо и не почеловечески.

Кстати, переселенцы тоже за год другой смирябтся и начинают тау жить.
автор Юля 458 • 10 марта 2022
Ответ дляZelenkа
Чому про носки вброс? Таких випадків було багато в 14 році
Irisha0604• 10 марта 2022
Ответ дляok1904
Що ,, вже не буде,,?
Zelenkа• 10 марта 2022
Ответ дляЮля 458
І ви заради цієї сакраментальної фрази придумали цілу тему, а срач не йде, да?)
Миру вам, не дай Бог сіпатись від кожного звуку і реагувати навіть на ворону за вікном, я серйозно. Ніхто не звикне до такого.
Эфигения• 10 марта 2022
Ответ дляАня_я
Ізраїль наприклад воює не перше десятиліття.Там навіть діти знають як себе поводити. Мені здається нам доведеться завжди очикувати лиха зі сходу.
Кстати да. Переоборудывать подвалы по нормам, учить детей, как себя вести при серене.
mirka-milka• 10 марта 2022
Ответ дляValeriya_fw
У рашки нет столько денег, чтобы с нами воевать годами
Вот !Я думаю что воевать со всей Украиной очень и очень дорого ,тем более столко техники и военных их уничтожается каждый день
Lada_333• 10 марта 2022
Ответ дляТеодорБастард
Да, представляете, и в войне есть жизнь. И это прекрасно, нельзя складывать лапы. Пусть всё работает! Тогда у людей будут деньги
наш мер закликає відкритись всім підприємцям, всім компаніям сфери послуг. Щоб люди працювали, отримували ЗП, сплачували податки.
автор Юля 458 • 10 марта 2022
Ответ дляZelenkа
Я написала те, що мене хвилювало. Ви видно з тих, хто ті носки продавав. Миру і вам!
Елена-0f43• 10 марта 2022
Ответ дляЮля 458
А як тоді буде з роботою? Більшість втратило роботу у зв´язку з війною, як бути далі тим людям(((
Искать новую, увы но вы никому не нужны.