Що ми звикнемо до війни, так як це було в 14 році. В перші дні всі плели сітки, допомагали грошима, віддавали іноді останнє( А потім на базарах появлялись носки з записками "повертайся живим". В нашому місті переповнені кафе, сьогодні прийшло смс про відкриття басейну, Люди купляють одяг і навіть прикраси. Боюсь, що це може затягнутися на довгий час, навіть роки. Може таке бути?
Ответ дляWomAnn
Почитайте тут форум, если муж работает, то тут уже тычут тем, что не пошёл воевать, мол трус, под юбкой сидит. А не дай Бог покажешься на ЗУ, то это позор
Ну ви там сидите. І щодня строчите різні вкиди)
То писали, що знайомий втік за взятку через кордон. За кілька днів писали, що неможливо виїхати за гроші
ви хоч пам’ятаєте що пишите? Чи вас там кілька на одному акаунті
Ответ дляdelf_09
В вас так багато часу, щоб переглядати чужі профілі? Може краще допомогли б чимось армії чи тим хто потребує допомоги?
Безимени890123• 10 марта 2022
Ответ дляhrushyk
Я ж не про те зовсім писала
Не вірю я в реальність по факту жодних санкцій
Тобто!? А економіка росії сама лягла? Вони за десять днів впали так, як ще ніхто і ніколи.
Ответ дляЮля 458
Я свою роботу роблю щодня, не хвилюйтеся так) ви ж знайшли час на трольна тему і написання дописів.
А дописи декого просто пам’ятаю. Дамочка транслює час від часу прямо протилежні думки))
Ответ дляДавно Вас читаю
Мы сидим без газа и отопления. За окном -5 и идёт снег. Свет и вода пока ещё есть. Интернет периодически отсутствует. Но нас , к счастью, не обстреливают. Только с ужасом смотрю новости о том, что сейчас происходит в стране. Как можно к этому привыкнуть? Верю в победу Украины.
А в Рубежном ни света, ни воды. Щумно. Рядом Северодонецк раскатывают. Где-то стоимость сдачи жилья боятся прогадать (вчера тема была) . А тут хоть бы без своего не остаться. Кому бассейн, кому повал.
Ответ дляdelf_09
Вам ввижаються тролі) Це дуже погано з медичної точки зору. Просто цікавлюсь, що керує тими, хто відкриває профіль і перечитує всі теми. Це скільки зусиль треба прикласти. Я б так не змогла)
Ответ дляWomAnn
Тогда двойные стандарты.
какие стандарты? у нас всеобщей мобилизации пока нету, значит ЗСУ пока справляются, слава богу. Наоборот, в военкоматы были очереди, пока не брали всех желающих.
Мне не нужно читать форумы, я здесь живу и знаю ситуацию изнутри. как и в других городах ЗУ, где у мужа коллеги
Давно Вас читаю• 10 марта 2022
Ответ дляKalinaira
Верим в будущее и ждём счастливое завтра. Держитесь!
Ответ дляЮля 458
Шкарпетки «повертайся живим» це зовсім не тролізм, нє, то чиста правда) тільки чомусь ніхто їх у природі не бачив)
Ви щось дуже знервували)) Товарку вашу на гарячому зловили? Боїтесь, що і ваші хтось запам’ятає чи по скріпить? Невдобно потім буде?))
Ксюша-Ксюшенька• 10 марта 2022
Ответ дляАнна-d2d5
Ну, вы- то, конечно, само собой.
Я по опыту) ко всему привыкаешь
Ответ дляfadeta
Прошу вас про наступне, хоч може на перший погляд це звучить незвично і навіть дико:
1. Перестаньте волонтерити, жертвуючи робочим часом: якщо у вас зараз є робоче місце, і там є робота -- то це і є ваша основний рубіж оборони Батьківщини!
2. Поважайте, ба навіть боготворіть, підприємців та бізнес, який пробує стабільно працювати в цих умовах: вони зараз хребет економіки!
3. Подолайте у собі почуття провини вижившого (це оте ’чому я в теплі, якщо інші на передовій’): не можуть всі люди, особливо чоловіки, піти на фронт. Якщо так станеться, то вже за 48 годин армія почне здаватися ворогу через голод! Кожен має своє місце у цій війні і кожен має вести оборону на своєму рубежі!
4. Продовжуйте обертати гроші: заплатіть рахунки, заплатіть податки, замовте випічку у вашої знайомої, як ви це робили до війни, зробіть манікюр, стрижку у барбершопі, купуйте продукти у тому ж магазинчику, як і раніше, заплатіть за квартиру, оплатіть заняття з терапевтом, з тренером йоги і так далі. Старайтеся тримати оборот коштів максимально можливим і це буде ваш вклад у боротьбу! І це нормально!
5. Підприємці, при найменшій можливості, тримайте бізнес відкритим! Особливо на Заході України, де загрози війни мінімальні. Це дуже критично зараз.
6. Тим, хто виїхав за кордон: шукайте роботу і негайно приступайте до неї. Ваші пожертви на армію і перекази в Україну, навіть мінімальні, будуть дуже цінними для нас!
7. Окремо звертаюся до ІТ-шників: зараз ви чи не єдиний працюючий канал валюти в Україну. Та й вцілілий сектор економіки у цілому. Тому вже сам факт, що ви працюєте -- це сильний вклад у перемогу!
8. Всіх, хто каже, що як то так можна працювати/торгувати/робити манікюр/ходити в спортзал/пекти торт/навчатися, коли в країні війна -- посилайте услід за рускім карабльом.
Кожен раз, коли вам стане боляче і нахлине почуття провини ’чому я не там’, повторюйте: ’Я працюю! Це моя боротьба! Це мій рубіж оборони моєї Батьківщини! Я не здам його і здамся сам(-а), бо моя Україна -- понад усе!’
Дуже вірні думки!
Ответ дляok1904
А в нас все закрите, сухий закон ввели ще раніше,ніж в Києві , люди плетуть сітки , в группі інфа що в лікарні роздають дит харчування і т.д.
Мабуть, Ви не чуєте як працює артилерія за Вашим містом, а я чую бухкання, не до кафешок/ басейнів, хоча оплачений абонемент на цей місяць ... А ще буває шукаю серед знайомих прихисток тим, кому треба... А Ви кажете про кафе...
У нас тоже все в режиме ..быстро сделать дела и домой.
максимум за время войны кофе раз в автомате
Ответ дляWomAnn
Ну що за дурниці вам плетуть? Правду тут пишуть, що беруть далеко не всіх. Багато добровольців, черги в воєнкоматах.
Ответ дляdelf_09
Мені знань стає на більше, ніж купи продай) Про носки говорили в новинах, це було часто і багатьом відомо. Нервуєте тут ви) Надіюсь, це від складної ситуації, не діагноз( Ви не хвилюйтесь головне, все буде добре.
Ответ дляdelf_09
Ви праві, праві)
Згадала анекдот
Оного мудреца спросили:
- Как вам удается все время оставаться таким спокойным, умиротворенным и счастливым?
- все просто, - ответил мудрец, - я никогда ни с кем не спорю
- но это же невозможно!!!
- ну невозможно, так невозможно :)
Згадала анекдот
Оного мудреца спросили:
- но это же невозможно!!!
- ну невозможно, так невозможно :)
А мене сьогодні охопив відчай. Я читаю як наші воїни нас захищають, скільки всього роблять, Зеленський біга по всим країнам продавлює ЕС на максимально допомогу, а ці падлюки пруть і пруть, їх маразматичний уряд все придумує і придумує якусь маячню... Я слухала того Арестовича, наче б то гарно мовить, але жертви зростають, ці гниди творять страшні речі, хазяйнують на нашій землі, вбивають, мародярять... Хай їм грець, срані кацапи!
Ответ дляЮля 458
Така овечка у стар пості, мілота
як же швидко ви до хамства і образ скотилися
Поганий троль, не вмієте себе у руках тримати
Ответ дляЮля 458
Ви праві, праві)
Згадала анекдот
Оного мудреца спросили:
- но это же невозможно!!!
- ну невозможно, так невозможно :)
Згадала анекдот
Оного мудреца спросили:
- но это же невозможно!!!
- ну невозможно, так невозможно :)
точно не про вас. Тренуйтеся ще