Що ми звикнемо до війни, так як це було в 14 році. В перші дні всі плели сітки, допомагали грошима, віддавали іноді останнє( А потім на базарах появлялись носки з записками "повертайся живим". В нашому місті переповнені кафе, сьогодні прийшло смс про відкриття басейну, Люди купляють одяг і навіть прикраси. Боюсь, що це може затягнутися на довгий час, навіть роки. Може таке бути?
Безимени890123• 10 марта 2022
Ответ дляMy_everything
Это вы раша форумы перечитали. Они там и не такое напишут. У них же мантра, что без параши мировая экономика все потеряет. А на деле гораздо выгоднее сша, а параша где-то там первая с краю стоит. Считайте недели когда все спрыгнут с газа параши.
А не дарма штати по Європі терміналів для скрапленого газу набудували.
Ответ дляБезимени890123
Нахворобу ви тягнете ці рашиськи наративи? Ви геть за новинами не слідкуєте? Ви бачили ціну & на Росії? Ви бачили черги? В них вже вводять картки на дитяче харчування. Ви, як намагаєтеся коментувати, подивіться відсоток, який займає росія, як споживач. Введуть програму нафта, газ в обмін на їжу.
Ви своїми очима бачили ті картки?
Чи тупо вірите всьому,що вам ллють з новин ?
А якщо Росія,як ви говорите «малий споживач»,то тим більше санкції до дупи,значить мають своє виробництво
Дівчата,просніться,ми можемо люто ненавидіти агресора,але недооцінювати його то зовсім тупо і примітивно
Ответ дляfadeta
Прошу вас про наступне, хоч може на перший погляд це звучить незвично і навіть дико:
1. Перестаньте волонтерити, жертвуючи робочим часом: якщо у вас зараз є робоче місце, і там є робота -- то це і є ваша основний рубіж оборони Батьківщини!
2. Поважайте, ба навіть боготворіть, підприємців та бізнес, який пробує стабільно працювати в цих умовах: вони зараз хребет економіки!
3. Подолайте у собі почуття провини вижившого (це оте ’чому я в теплі, якщо інші на передовій’): не можуть всі люди, особливо чоловіки, піти на фронт. Якщо так станеться, то вже за 48 годин армія почне здаватися ворогу через голод! Кожен має своє місце у цій війні і кожен має вести оборону на своєму рубежі!
4. Продовжуйте обертати гроші: заплатіть рахунки, заплатіть податки, замовте випічку у вашої знайомої, як ви це робили до війни, зробіть манікюр, стрижку у барбершопі, купуйте продукти у тому ж магазинчику, як і раніше, заплатіть за квартиру, оплатіть заняття з терапевтом, з тренером йоги і так далі. Старайтеся тримати оборот коштів максимально можливим і це буде ваш вклад у боротьбу! І це нормально!
5. Підприємці, при найменшій можливості, тримайте бізнес відкритим! Особливо на Заході України, де загрози війни мінімальні. Це дуже критично зараз.
6. Тим, хто виїхав за кордон: шукайте роботу і негайно приступайте до неї. Ваші пожертви на армію і перекази в Україну, навіть мінімальні, будуть дуже цінними для нас!
7. Окремо звертаюся до ІТ-шників: зараз ви чи не єдиний працюючий канал валюти в Україну. Та й вцілілий сектор економіки у цілому. Тому вже сам факт, що ви працюєте -- це сильний вклад у перемогу!
8. Всіх, хто каже, що як то так можна працювати/торгувати/робити манікюр/ходити в спортзал/пекти торт/навчатися, коли в країні війна -- посилайте услід за рускім карабльом.
Кожен раз, коли вам стане боляче і нахлине почуття провини ’чому я не там’, повторюйте: ’Я працюю! Це моя боротьба! Це мій рубіж оборони моєї Батьківщини! Я не здам його і здамся сам(-а), бо моя Україна -- понад усе!’
Поддерживаю! Необходимо запускать процессы жизнедеятельности страны. Да, трудно, да людей мало, да много разрушений и потерь, но вместе мы сила. Если каждый будет делать свой посильный вклад, мы выстоим. Иначе и быть не может.
Ответ дляhrushyk
Ви своїми очима бачили ті картки?
100%
Люся_Алельсинкина• 10 марта 2022
Ответ дляok1904
А в нас все закрите, сухий закон ввели ще раніше,ніж в Києві , люди плетуть сітки , в группі інфа що в лікарні роздають дит харчування і т.д.
Мабуть, Ви не чуєте як працює артилерія за Вашим містом, а я чую бухкання, не до кафешок/ басейнів, хоча оплачений абонемент на цей місяць ... А ще буває шукаю серед знайомих прихисток тим, кому треба... А Ви кажете про кафе...
Я чую роботу ПВО,дітки лякаються,бахкає так,що стіни тремтять.Теж все закртие, але прцює транспорт та поліклініка, то слава Богу. Сьогодні хотіла допомогти плести сітки, вчора сказали прходити, сьогдні прийшла- сказала не потрібно. Аж образилась.
Ответ дляЮля 458
Я написала,що мене невлаштовує? Боюсь, що буде довго, а не що хтось працює.
Довго чи не довго від нас, на жаль, не залежить. Тому варто починати пристосовуватись до умов (це те чого Ви чомусь боїтеся) і працювати хто як може на благо країни. Інакше нас чекатиме щось гірше - голод
Люся_Алельсинкина• 10 марта 2022
Ответ дляValeriya_fw
Воровали 10 лет они, вы видели их самолеты с красной звездой??
А сухпаи до 2015 года ? А ржавьіе танки? Чет я оптимизьМУСЬ, верю,разобьем рашистов
Ответ дляWomAnn
Почитайте тут форум, если муж работает, то тут уже тычут тем, что не пошёл воевать, мол трус, под юбкой сидит. А не дай Бог покажешься на ЗУ, то это позор
Але, чи маємо ми моральне право, жити як колись, коли діти під завалами в нашій країні? Вроді все правильно, а вроді якось не по собі(
Ответ дляЮля 458
Все неправильно. Есть женщины и дети, им нужно выжить, им нужно есть, где-то жить, платить за жильё, не всем дали бесплатное. Кто об этом думает?
Считаю что часть мужчин должны да, идти воевать, а часть обязательно работать и платить взносы в армию. Чтобы страна продержалась и в экономическом плане.
Мобилизировали военнообязанных и резервистов, остальным нужно дать право нормально работать, а не клеймить их и охотиться на них. По необходимости другим указом призвать. А не то что сейчас
Ответ дляhrushyk
Ви своїми очима бачили ті картки?
Те, що ви пишите тупо. Яке виробництво, чого? Якщо 90% сировини у них імпорт. Налагодити поставки ще потрібно через Китай, навіть якщо вони націоналізують усе виробництво. А ціна яка буде.
Який споживач і як довго витримає ріст ціни на 100-200%? Якщо прибутків нема.
Хто +~- шарить і має гроші купує квитки за 1800є до Стамбулу і тікає світ за очі.
А ви транслюєте рашистські мантри
Ответ дляМашкус
Теоретически война не должна затянуться т к много территории со всех сторон вовлечено((( плюс слишком много людей выехало сейчас со своего жилья- у них не будет денег годами снимать гдето, даже у тех кто сейчас по 200 баксов в сутки платит. Кроме расхода должен быть и приход, а какой приход в небольшом селе на ЗУ?
Витают в облаках жители ЗУ, которых не коснулась война близко
Ксюша-Ксюшенька• 10 марта 2022
Самое страшное, что если заморозят, то наша жизнь так и будет - ожидание нового начала войны, через год-пять-восемь, но все вернётся
Ксюша-Ксюшенька• 10 марта 2022
Ответ дляАнна-d2d5
Так, звикнуть ті, котрі в безпечних містах.
Все привыкнут