jkz007• 11 марта 2022

Фейсбук більше не блокуватиме нас!

🔴 Facebook тимчасово дозволив українцям бажати смерті російським окупантам – Reuters

🔻 Facebook тимчасово дозволив українським користувачам образливі висловлювання у бік російських військових, а також закликати до смерті Путіна, Лукашенка та російських загарбників.

🔻Meta Platforms не буде вживати обмежувальних заходів щодо користувачам соціальних платформ Користувачів Facebook та Instagram, які закликатимуть до насильства проти російських солдатів, не обмежуватимуть у «деяких країнах».

🔻Це стосується користувачів з Вірменії, Азербайджану, Естонії, Грузії, Угорщини, Латвії, Литви, Польщі, Росії, Словаччини та України.

🔻Кампанія також тимчасово дозволяє публікувати дописи із закликом до смерті Путіна та Лукашенка.

🔻Втім, прес-секретар Meta Енді Стоун пояснив, що кампанія не дозволить «закликів до насильства проти російських цивільних».

Навіть у Facebook знають, що єдиний спосіб зупинити загарбника – це знищити його.
Майстерня домашнього текстилю• 11 марта 2022
Дайте посилання на інфо.

iryna _b• 11 марта 2022
Інстаграм те ж не буде блокувати -модна бажати смерті Путіну і Лукашенку
автор jkz007 • 11 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дайте посилання на інфо.
В мене в групі телеграм новина. Але є і на сайтах https://m.business-gazeta.ru/news/542730
kamilla11• 11 марта 2022
Да🥰🥰