parfumlover• 11 марта 2022

Когда закончится война, прогнозы и предсказания

Когда закончится война, прогнозы и предсказания . Кто видел толковые прогнозы?
Миззери• 12 марта 2022
Ответ дляNatella777
Ефір Соловйова сьогодн

Там просто паніка. Апокаліптичні настрої переважають. Київ взяти неможливо, тривала війна в інтересах США, для нас (Росії) це небезпечно, войну треба припиняти, це може закінчитись громадянською війною (в Росії) - такі тези лунають.

Економічний розгром там теж усвідомлюють. Перелякані, песимістичні. ’Я не паникую, я просто называю вещи своими именами’ - якось так. Соловйов верещить, повторюється раз за разом ’Так что же делать, что делать?’, а вони далі істерять.

’Армия уже выполнила свои задачи’ навіть таке кажуть. Ніяка денацифікація їм вже не потрібна. Вони готові припинити війну хоч зарах, вони хочуть цього. Вони активно шукають формальні пояснення для припинення війни. Мовляв, задачі виконані, треба йти з України.

Рішення, звісно, приймають, не пропагандисти, а Путін. Але не будемо забувати, що у Путіна телевізор замість голови. Хід думок у нього напевно схожий.
Ух ты, это прекрасно
Удивлена что они свой ура патриотизм откинули и «у нас все по плану»

Миззери• 12 марта 2022
Ответ для Світлана-7d87
Оце мені подобається!Я рос тв не можу більше 5 хв дивитись, мене починає трясти.
Аналогично, выступление Лукашенко и Путина тоже, мне хочется разбить им морду за неимением доступа к мордам -телевизор
juljashalaj• 12 марта 2022
Ответ дляChernobai
дайте плиз ссылку на интервью. проскакивало где-то, уже не найду
juljashalaj• 12 марта 2022
Подивіться просто як він СПОКІЙНО про це говорить. Подумаєш війна.. подумаєш повномасштабна.. це страшно..
Я не вірю більше нікому і їм в тому числі!
Скільки ще людей, діточок має загинути? Скільки міст ще має бути зруйнованих? Скільки людей ще мають залишитись без даху над головою? Щоб що?? Яка ціль?
Вибачте, але я вже нічого не розумію
bejalla• 12 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Підтримують бойовий дух
З тої ж опери - про 75% ракет, які расєя уже використала
Там з приміткою - 75% саме тих ракет, які планувала використати. А скільки там їх насправді є один Бог знає
Мля, так у них всякие буратино, фосфорные, вакуумные, ямбы ху,,, ямбы и прочая ересь еще есть, я так понимаю, что еще ракеты от Ленина остались.
люда матв• 12 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Вибачте, але я вже нічого не розумію
У мене теж такі думки цілий день , не вірю вже нікому , нашій стороні теж
bejalla• 12 марта 2022
Ответ дляЛиса Порш
Так как он гармонь кремля, то 18 ничего хорошего думаю ждать не стоит, может ’ пАбеду’ планировали празновать
Гармонь, анус он кремля

Кошка Соня• 12 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Вибачте, але я вже нічого не розумію
+1000000
L-i-s-a-92af• 12 марта 2022
Ответ дляlammama
Все ждут предсказания ,что в марте или в апреле закончится.Дай Бог.
А вот если закончится через пол года или 9 месяцев?Как жить ,за что жить?
Подруга сегодня сказала,что как только потеплеет,уедет семьей на дачу и будут там обживаться: садить огород и заготавливать дрова на зиму...
Она думает,что это надолго.
L-i-s-a-92af• 12 марта 2022
Ответ дляAsya.od
Сама не щеаю какой сегодня день недели, число. Только какой по счету день от 24го
И я так же(
juljashalaj• 12 марта 2022
Ответ длялюда матв
Я дуже пригнічена((
Їх ціль - це нато (???)
Наші діти вмирають за нато! Ми платимо кров’ю щоб бути членами нато.
Можете мене банити, але мені нах треба ваше сране нато такою ціною
Це якийсь сюр
Паралельна реальність
Нас знову найобу´ть
Але цей раз наслідки просто катастроофічні
Кошка Соня• 12 марта 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Она думает,что это надолго.

Как же хочется на дачу...
Асфальта уже нет по всему селу, разбили колоной. Может и домик наш нас не дождётся.
L-i-s-a-92af• 12 марта 2022
Ответ дляТеллы Нелля
Честно, не знаю как, но всё как есть сейчас рассказал. Просто охренела. Раз пять переслушала, не нашла за что хорошее зацепиться... Да, наверное по плану.
Дайте ссылку
L-i-s-a-92af• 12 марта 2022
Ответ дляNatella777
Ефір Соловйова сьогодн

Хоч ви порадували...
Теж думаю,що в умовах таких санкцій рф більше 3х місяців не протягне,почнеться громадянська війна.
Але ж все думаю,невже не можна було такі санкції прийняти в 2014му? Тоді не було б ні окупації Донбасу,ні цієї повномаштабної війни
irenmay• 12 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Я дуже пригнічена((
Їх ціль - це нато (???)
Це якийсь сюр
Паралельна реальність
Нас знову найобу´ть
Відмова від нато - лише одна з вимог, названих путіним. Про денацифікацію ви не чули? А карту ’подарованих’ нам російськими царями ’ісконно русскіх’ земель не бачили?
Ви справді вважаєте, що єдине, чого хоче путін, щоб ми від нато відмовились? І все буде добре?
А про те, що росія обовязково нападе на Україну говорив ще Дудаєв в 1995....
Artistiko• 12 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Вибачте, але я вже нічого не розумію
Я тоже..
Долбаный фарс.
semper-idem• 12 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
І я раз 5 послухала, і це просто аут. ШОК
після цього інтерв´ю я уже не вірю нікому
І ще одне збентежило - як можна так спокійно говорити про війну у нашій країні? Що вона буде, ще й повномасштабна!. Ще й так з посмішкою!
Знаючи це - можна було недопустити цього. Але ж у них був план, виявляється.
Бо інакше ж нато не прийме нас.
А нащо нам нато такою ціною? І це тільки початок. А що далі?
Але яка різниця, то ж не вони на передових, а наші чоловіки. А вони в цей час будуть відоси знімати і спокійним тоном з усмішкою розказувати про дітей, яких убила війна
Ви що серйозно? Не допустити війни? І яким чином? Чи ви не знаєте історії, що росія ніколи нам життя не давала, та і зараз поки вона дихає, війну ми передаємо в спадок своїм дітям і внукам( подивіться виступ путіна, перед яким полетіли перші ракети - та він аж трусивмя від ненависті до нас.
Artistiko• 12 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Я дуже пригнічена((
Їх ціль - це нато (???)
Це якийсь сюр
Паралельна реальність
Нас знову найобу´ть
Ніхто нас в НАТО не візьме
semper-idem• 12 марта 2022
Ответ длялюда матв
Погоджуюся під кожним словом ...
я думаю коли все закінчиться , багато чого ми взнаємо , і подумаємо на х... воно було це все , і ще під питанням хто при владі , розказувати все монотонно і спокійно , як мінімум дивно в даній ситуаціі
А чого ви очікували - що генерали в сльозах і соплях вам розказуватимуть про ситуацію на фронті?
Та в нас хіба вибір був крім як оборонятись?

Black Umbrella• 12 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Бо інакше ж нато не прийме нас.
Ппц ну у вас и извращенная логика...
Человек просто отличный военный эксперт и аналитик. Поэтому предсказал эти события.

Или вы думаете что он х#лу сценарий писал?
Artistiko• 12 марта 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Ппц ну у вас и извращенная логика...

Трохи утешили..
Black Umbrella• 12 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Вибачте, але я вже нічого не розумію
Прекратите истерить, аж читать противно.
Он человек такой и всегда так говорит.
Ему что бегать с подпаленной задницей и волосы рвать, чтобы вам лично понравиться?
Perla9• 12 марта 2022
Ответ дляВродепоmode
Ну какие прогнозы?
Тут недавно спрашивали,будет ли война,смеялись или не верили,я в их числе
Сейчас сижу в Херсоне и думаю какая же тупая была...
Какая у вас обстановка? Звоню племяннице, сбрасывает
Black Umbrella• 12 марта 2022
Ответ длялюда матв
Ну вот этого х#ло и добивается. Вы прям благодатная почва для кацапской информационной войны. Вас уже победили.
semper-idem• 12 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Я дуже пригнічена((
Їх ціль - це нато (???)
Це якийсь сюр
Паралельна реальність
Нас знову найобу´ть
Наша ціль - оборона, досить вже тут істерити
Не повезло нам із сусідом, так історично склалось. Скільки вони вже наших дітей заморили голодом, розстріляли, замучили. Тільки тепер в нас виросли зуби і ми маємо шанс себе захистити.
Black Umbrella• 12 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Я дуже пригнічена((
Їх ціль - це нато (???)
Це якийсь сюр
Паралельна реальність
Нас знову найобу´ть
Удалено администрацией...
Black Umbrella• 12 марта 2022
Ответ дляirenmay
Это кацапский тролль 100% прибежала истерику разводить я вже нікому не вірюююю
juljashalaj• 12 марта 2022
Ответ дляirenmay
Удалено администрацией...
juljashalaj• 12 марта 2022
Ответ дляsemper-idem
Не хочу зараз сперечатись, мене просто забанять
juljashalaj• 12 марта 2022
Ответ дляArtistiko
Ніхто нас в НАТО не візьме
100%