Згідно зі ЗМІ, гімнастка Кабаєва виховує чотирьох дітей від 69-річного Путіна, але офіційно ця інформація ніколи не була підтверджена.
Джерела повідомляють, що у Путіна і Кабаєвої є 7-річні дочки-близнючки, які народилися недалеко від Лугано, Швейцарія, у лютому 2015 року. Вважається, що у них також є два сини. «Всі діти мають швейцарські паспорти, як, мабуть, і Кабаєва», — додав інсайдер.
Як думаєте, це правда?
My_everything• 12 марта 2022
А что ж такое ? Почему не в любимой расеюшке рожает и сидит, а в ненавистных Европах ?
ТеодорБастард• 12 марта 2022
Загадочная баба. Как она может удержаться от соблазна не иметь странички в инсте ну или хотя бы в фейсбучике?
annetka_zaraza• 12 марта 2022
Колись про неї згадувала в своєму інтерв’ю ляйсан утяшева. На запитання, чи спілкуються вони, ляйсан відповіла, що Аліна закрилася від усього світу немов у ракушці, начебто вона дуже щаслива і не хоче це демонструвати всім. Щоправда це інтерв’ю було відзняте до того, як кабаєва різко розкритикувала ляйсан за підтримку гімнастки з Ізраїлю. Колись захоплювалася ляйсан, зараз від всіх з рф відписалася.
ТеодорБастард• 12 марта 2022
Ответ дляЮля 458
Як можна жити зі старим дідом і рожати йому дітей?
А они разве вместе жили?
Ответ дляТеодорБастард
Чего загадочная. Я и в инсте и в фб зарегалась, подписалась на нужные каналы и смотрю инфу, свой блог не веду, фотки не выставляю. Таких масса, а если любовница пуйла, так и понятно, что нахер постить ерунду на весь мир)
lenchik maha• 12 марта 2022
Ответ дляТеодорБастард
у меня нет странички в инсте, в фейсбуке есть, но я уже даже пароль не помню, сто лет туда не заходила. А ей , думаю, не разрешают делать, то что хочется или же сидит только под другим именем, естесственно
Юся шопоголик• 12 марта 2022
Почему наши советчицы беженцы шерлоки ее еще не нашли в Швейцарии и не оттаскали за косы?)
ТеодорБастард• 12 марта 2022
Ответ дляЮля 458
А діти звідки?
Ну у нее кольцо на пальце. Значит она ж за кем то замужем. И этот кто то не Путин?
annetka_zaraza• 12 марта 2022
Ответ дляЮся шопоголик
shopaholik• 12 марта 2022
Ответ дляPolz
А старші його доньки в Німеччині
Кажуть, що одна з них в ЮК, хто його знає..
Перемога 2022• 12 марта 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Когда то про неё и Тарасова вспоминала, что Алина связи ни с кем не поддерживает, очень сокрушалась Тарасова. Но это было несколько лет назад
Юся шопоголик• 12 марта 2022
У нее крестная известный врач гинеколог в Лугано и она у нее рожала детей в Швейцарии, сами местные жители подтверждают что она с детьми там, почему наши советчицы до нее не добрались еще для меня загадка))