Самый влиятельный вернее. Беня? Ренат? Где ни сейчас - они могут повлиять на ситуацию?
И ещё - как думаете, кто мог бы быть после Зеленского президентом? Мне чёт кажется Порох опять.
Ответ дляПарапсихолог
С начала войны переосмыслилась роль пороха в этой ситуации. Позже, думаю, многое откроется, но по моему мнению порох - часть проекта Путина. Если Вы помните, как он влез в кресло президента, кто должен был быть, как шли договоренности с путлером, как шли в самые критические моменты провокации рашистов, как специально кость бросалась там, где нужно было углы сгладить, и, наоборот, закрывались глаза там, где весь мир нужно было призывать, если сложите дважды два, пазл сойдется. Не зря на него завели дело о госизмене. Подождем, посмотрим.
Здається мені справа на По, то лиш шоу Зе, популізм зебобіків, щоб не заважав разделяй и властвуй. Де ті зебобіки зараз,ключоаих всіх замінено.
Mrs.Ochmonek• 12 марта 2022
Ответ дляok1904
Це не вкиди, це моя аласна думка, ще під час передвиборчої компанії потрапляла така інфа на очі.
Не знаю, як вам таке прийшло в голову.
Стільки бруду від прихильників Порошенка всі ці роки - і тепер раптом, коли у Зеленського така підтримка, це його проект? Для мене це не просто маячня, а типово порошенківське - будь-якою ціною примкнути до влади. Хоч за Ющенка, хоч за яника.
Парапсихолог• 12 марта 2022
Ответ дляok1904
А мені здається, що ПОРОХОБОТИ - ЦЕ СЕКТА.
Вибачте, вважаю, що з сектантами немає сенсу сперечатися.
Good_Time_esp• 12 марта 2022
Ответ дляПарапсихолог
Какого проекта? Вы бредите?
Mrs.Ochmonek• 12 марта 2022
Ответ дляПарапсихолог
Та з червня 2014, коли уже тоді зайшла мова про ’воскресіння ´’ медведчука, який буде домовлятись від імені України з путлером, виникли великі підозри.
А коли і через рік Порошенко розказував, які класні мінські угоди і нормандський формат - Меркель, оланд, путлер- всі проти України, і що треба Ордло в Конституцію, стало ясно що це за ’ патріот’.
Зараз щось робить добре - молодець. Але від нього будь-якої миті можна чекати ’подвох’.
Але якщо Порошенко сам добровільно абсолютно всі мільярди передасть державі, то тоді можна повірити в щирість намірів.
НимогуПридуматьНик• 12 марта 2022
Тема така оптимістична
Невідомо що завтра буде з країною, а тут президента обирають
Я взагалі за поправку в конструкції, щоб обирати президента тільки на один термін
svetlapanna• 12 марта 2022
Ответ дляok1904
Лиш Зе став поезидентом, через 2 місяці воєнка втратила держ. замовлення... перейшла в режим виживання... Позвільняли людей з виробництв.
Тоді я не здивована, чесно.Так і думала.
Ответ дляsim2406
Не знаю хто буде потім. Але впевнена, якби не Зе та його виборці, війни б не було. Можете кидати в мене капці
Я також впевнена що якби президентом був Порошенко, то війни б не було.
А так від самого початку його керівництва почалося знищення армії і переслідування генералів.
І США разом з попередженням про війну, сказали що Єрмак - російський агент.
Але тут на Порадниці критичне мислення у дуже малого відсотка користувачів. Переважна більшість - ’ о чем вижу, о том пою’
НамСвоюРобити• 12 марта 2022
Ответ дляЕленнн
60% зарубіжної воєнної допомоги нам- це робота Порошенка. ...особливо та,перед війною. коли у нас не армію хотіли укріпляти а дороги будувать. по яким так гарно орки їздять тепер... Зараз співпрацює з Зе, не замітили,зараз всі свої терки забули...
Та щось по тутешнім дописам не всі, схоже((
По Пороху постійні вкиди.
НамСвоюРобити• 12 марта 2022
Ответ дляok1904
Так , можливо навіть , Зе проект По
Ні, не вірю в цю конспірологію))
Зелю ’завербував’ Богдан.
Це є в його інтерв´ю.
Зелю ’завербував’ Богдан.
Це є в його інтерв´ю.
Renesmeе 16• 12 марта 2022
Я раніше не цікавилася політикою ,лише зараз постійно читаю ... Знаючі люди пишуть що Зеленський призначив толкового керівника ЗСУ. Ось наробила скріншотів , ділюсь прочитаним , тому довіряю йому . А те що дівчата пишуть що війни не булоб при Порошенку так багато вже підтверджень є що війна була не минучою, тому ...
Ответ дляsvetlapanna
Порох дипломат і внього це не відняти.А Зе треба було не дороги робити, а оборону укріплювати- тим більше, американська прозвідка точно доповідала про стан на кордоні.А Зе розслабився.
Так его ж лозунг был ’просто перестать стрелять’
И вот что из этого вышло
svetlapanna• 12 марта 2022
Ответ длязавитушка
И вот что из этого вышло
И непонятно- недооценил или недопонял .(((
Ответ дляYana_pl
Після Зеленського, Віталій Кім). Він мені так подобається своїм настроєм. Але Зе тепер точно піде на другий срок. Це моя думка, може я і не права.
Та й наші местни екстрасенси ще відразу після виборів пророчили, що він буде два строки. Але не всі пророчили
svetlapanna• 12 марта 2022
Ответ длязавитушка
Ну надеемся
А то ж воно дурне тільки тим і займалося, шоб По посадить. Наче в воюючій країні інших проблем не було.
Теж це згадала( А тепер той асфальт розривають окупанти та є-підтримка вся пішла на армію
TatianaKirill• 12 марта 2022
Кулеба, наш міністр закордонних справ мені подобається. Прогресивний, інтелігентний, чудовий дипломат, дуже багато зробив на своєму місці з початку війни. Вважаю, Україні далі потрібен саме професійний дипломат, вона буде вирулювати в новий потік на міжнародній арені. А ще чудова англійська, простота у спілкуванні, європейські цінності у нього. Проголосувала б без вагань, але сумніваюсь, що буде його кандидатура
svetlapanna• 12 марта 2022
Ответ дляFeel good
Спорно.
По уже может консультироваться у Зе.
Я не буду спорить-не то время.Правду все равно никто не узнает
Coffee is Love• 12 марта 2022
Ответ дляGood_Time_esp
Пора за дворника голосовать. Зек у нас был, комик есть. Кто следующий? Расмешите меня.
Ну не знаю.. боксер?)
Coffee is Love• 12 марта 2022
Ответ дляGood_Time_esp
Порох талантливый руководитель и переговорщик. Он поддерживал мир в стране.
Да. Но вот как то в єтой войне я его не вижу, не понимаю чем занимается и почему так много людей говорят что он бі нас сдал сразу.