1. Вперше зробили мат – всесвітнім антивоєнним гаслом!
2. Вперше в світі знищили супер-сучасний військовий корабель артилерійською установкою .
3. Зібрали найбільші в історії людства санкції проти країни-агресора!
4. Створили найбільшу в сучасній історії волонтерську мережу.
5. Зібрали найбільшу в історії кількість російськомовних людей, що ненавидять Росію.
6. Першими у світі використали банку з консервацією у якості ППО.
7. Першими у світі організували ромів в партизанські загони.
8. Першими у світі розробили пароль, який всі знають, але вимовити можуть лише свої.
9. Дали найбільших у світі люлей російській армії з часів Другої Світової війни.
Слава Україні !
Люди, ви найкращі.
Слава Україні !
Люди, ви найкращі.
Good_Time_esp• 12 марта 2022
Под Одессой 600 российских морпехов устроили бунт и отказались идти воевать против Украины.
Good_Time_esp• 12 марта 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Хочу футболку з принтом welcome!
А я хочу с ЗУ купить футболку Металлика с украинским флагом.