‼️Криворіжці! Ворог уже віртуально "привласнив" наше місто і поширює фейки у телеграм-каналах.
Треба скаржитись і блокувати!
Терміново потрібно заблокувати ці канали! Прохання перейти за посиланнями і подати масові скарги на ці канали! Будьмо дружні і єдині!
Ці спільноти загрожують державному суверенітету України!
Кривой Рог
Никополь
Павлоград
Новомосковськ
Херсон
Дівчата, блокуйте канали. Я як глянула..вони вже в деяких міст -Республіки поробили! Забивайте у пошуку в Телеграмі Харьковская Народная Республика, Херсонская народная республика. І блокуйте! Пропагуть розкол!
У правому верхньому кутку, де 3 крапки, опція роскаржитися.далі ІНШЕ і причина - пропаганда розколу України, війни в Україні, загроза незалежності України.
Треба скаржитись і блокувати!
Кривой Рог
Никополь
Павлоград
Новомосковськ
Херсон