Українська паролімпійська збірна зайняла 2-е місце у загальному заліку по медалях на зимових олімпійських іграх. На 1-у місці Китай. Безмежно пишаюсь нашими спортсменами. Наші паролімпійці завжди показують гарні результати на змаганнях різного рівня, але зараз вони показали найкращий результат. Саме зараз нам це конче необхідно і вони нас не підвели. Це дуже надихає особисто мене
Белоснежная• 13 марта 2022
Вот честно, вам действительно это было необходимо? Вы все соревнования смотрели?
Ответ дляБелоснежная
При чому тут це, вони піднімають наш прапор після кожної перемоги. Вони відмінно роблять свою роботу та прославляють Україну. Якщо люди, які мають фізичні вади або інвалідність мають такі успіхи, то ми тим паче не маємо право здаватися
Белоснежная• 13 марта 2022
Ответ дляeka0904
Це дуже добра мотивація для тих, хто ниє у відносно безпечному місті, що треба вірити, боротися та не здаватись
Сборная вернётся в Украину?