Опять? Все раньше и раньше?
@ альонка@• 14 марта 2022
Поясніть,ЗСУ просили не писати локації та фото не кидати, чому не можна писати куди прилетіло...ну ви зрозуміли про що я.Що воно дає ,якщо ж це загальнодоступна інформація? Вони ж знають куди поцілили
kristino4ka89• 14 марта 2022
Ответ дляЗагадочная
Капец, а мы проспали. Тревога с 2:20, проснулась в 5:30 посмотрела на телефон только
Я с пол третьего в карауле,сил нет уже((лучше бы тоже проспала.только на нервах сижу
Днепр Елена• 14 марта 2022
Ответ дляCheburaha
А вместо отбоя была еще одна сирена ((
Да 3, 5 часа уже и не понятно сколько сидеть. Я уже и замёрзла, хорошо в одеяло завернулась.
Ответ для@ альонка@
А якщо вони не туди цілили? А ви напишете місце і вони скоригують наступний удар
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ для@nna
Так все є в ЗМІ через годину є?
Ответ для@ альонка@
Ви вирішили в 6 ранку ранку людей провокувати? Вчора писали, сьогодні знов, пластинку по ранках заїдає?
Зверніться зі зверненням офіційним до зсу може там розяснять популярно
Ответ для@ альонка@
Так все є в ЗМІ через годину є?
Так, у ЗМІ напишуть, те, що треба, і коли вже тревогу відміняють. А коли повітряна тривога, це означає, що ворог саме зараз запускає або збирається запускати ракети і коли вони кудись попадають, то не потрібно в той момент писати куди вона попала, бо таким чином ви підказуєте ворогу, чи попала вона у ціль і куди скерувати наступну. Так зрозуміло?
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Чого ви така зла людина?у вас скрізь тільки нападки ..звідки я знаю що там було вчора,не беру участь у всіх ваших темах.пийте заспокійливе,або моліться,або навчіться промовчати.
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ для@nna
Так,гарно дякую)))
Annaganna1980• 14 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Тому що вороги можуть помилитися, летіло в аеропорт, потрапило у дитячий садочок, а люди одразу виклали , ворог скорегував і знову буде вогонь
Annaganna1980• 14 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Бо війна, а ви тупі питання задаєте, всі у стресі цілодобово
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ дляAnnaganna1980
Сама ви тупі...задовбали з цими викидами
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ дляGreen14
Девочки, можно про Днепр спросить кого-то лс? Там мама.
Ніззя...тут бляха тільки ізбраним можна
Annaganna1980• 14 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Які вкиди? Ви взагалі розумієте, що це потім когось ВБИВАЄ!
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ дляAnnaganna1980
Що вбиває?бляха прочитайте моє запитання? Чи зовсім вже дах поїхав
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ дляAnnaganna1980
І ще,нормальні люди вже НОРМАЛЬНО пояснили,так що запхайте вже того язика,знаєте куди
Annaganna1980• 14 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Випейте заспокійливого
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ дляAnnaganna1980
Випейте заспокійливого
Ага...я до людей не чіпляюсь
Ответ для@ альонка@
Усі свої поради ви б могли застосувати і для себе.
Вчора зрання була та ж пісня. Чого не можна писати, і чого не можна. Ви приколюєтеся?
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Мені вже пояснили адекватні люди,не ДЕ? А для чого..до вас я не зверталась,тому можете не пояснювати
Ответ дляdelf_09
Девушка. Вы реально с перегибом в каждой теме. У меня зять военный. ЗСУ. Нельзя фото выкладывать. Нельзя точные координаты
Рашисты не ударяют по Чернигову в надежде бомбануть Киев. Так понятно? У всех есть современные технологии для точного удара. И то, эти идиоты вместа леса высаживались в поле. Поэтому можно и город писать, но без улицы и района. Никто не бежит после удара корректировать следующий по советчице. Так понятно? Кидаетесь на людей постоянно, зачем?? Еще раз внимательно осознайте просьбу ЗСУ и не перегибайте