Опять? Все раньше и раньше?
Ответ дляMiraTarot
Девушка. Вы реально с перегибом в каждой теме. У меня зять военный. ЗСУ. Нельзя фото выкладывать. Нельзя точные координаты
Рашисты не ударяют по Чернигову в надежде бомбануть Киев. Так понятно? У всех есть современные технологии для точного удара. И то, эти идиоты вместа леса высаживались в поле. Поэтому можно и город писать, но без улицы и района. Никто не бежит после удара корректировать следующий по советчице. Так понятно? Кидаетесь на людей постоянно, зачем?? Еще раз внимательно осознайте просьбу ЗСУ и не перегибайте
Тут ботів тисячу і один, думаю самі це прекрасно знаєте.
Для чого писати інформацію, яку можна використати проти нас, навіть у інфо війні. Потім дописи тягають по усіх раша помийках. Ну і про коригування я не писала, тут ви мімо.
Ответ дляdelf_09
Смотрите. Уже по новостям всё показали.а Вы девочек упрекаете за нормальные вопросы. Это какой-то неадекватно раздутый миф на советчице, что все рашисты тут из танков читают, чтоб следующий удар сделать))
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ дляMiraTarot
Дякую, Господи...Дякую за ваше адекватне роз´яснення, а то я вже дійсно думала,що чогось не розумію
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Бляха...ну ви дійсно на тормозі...
Ответ дляMiraTarot
Так і про теж, навіщо декому в ту ж хвилину знати де, як і що. Якщо скажуть через годину, і фото дадуть. і все розкажуть.
Не розумію. Любопитні Варвари?
Ответ дляdelf_09
Мне кажется, этой ботоманией скоро разгонят активистки народ с советчицы.
Мне все это напоминает нескольких дюж активных в 14-м году в единой теме.
Ники другие, но поведение то же самое.
Притомили уже
Ники другие, но поведение то же самое.
Притомили уже
___Nina___• 14 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Не розумію. Любопитні Варвари?
Ви що дійсно не розумієте, що у багатьох родичичи, знайомі і т.д. І ця година збереже купу нервів. Вам не потрібно, ви і не питайте.
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Головне, ви, до завтра не забудьте, що сьогодні вам усе нормально пояснили.
І на по воротах по легше, бо заносить)
Навчилась від вас,а з пам´яттю все ок.у мене,два рази повторювати не потрібно а вам бачу хоч 200,а ви все одно своє торочите
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ для___Nina___
Нєє,там штори
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Удалено администрацией...
Яка печаль...ви агресивні, вам це не тільки я написала
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Удалено администрацией...
І дійсно схожі на диверсантів, нападаєте та провокуєте
irisha.rom• 14 марта 2022
Ответ дляkh0110
я нигде о таком не слышала
У нас перша 10 хв., а відбій тривоги 2 хв
___Nina___• 14 марта 2022
Ответ дляdelf_09
А родичам написати, як варіант, не пробували? Це точно збереже нерви і вам і їм.
Не варіант. Це їм нерви точно не збереже. А якщо сплять, то тільки завадить. Як ви це собі уявляете, дзвонити о 5 ранку і питати, чи у вас там не бахнуло. Зможуть вони після цього заснути? Якщо вам варіант - то дзвоніть родичам вночі, а іншим легше спитати на форумі - всеодно дівчата не сплять.
Ответ для___Nina___
Ну да, можно указания ЗСУ не слушать, пусть ублюдки русские огонь скорректируют. Главное, чтобы ваши нервы были в порядке. А жизни людей, которые при этом подвергаются опасности - пофиг.
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ дляdelf_09
То ж ваша тема закрита? Досить неоднозначна. Навіть провокативна.
Зараз на часі вчити людей на якій мові розмовляти? І чи взагалі це потрібно робити?
Ви ще щось вживаєте?Чи у вас маніакальний синдром?
@ альонка@• 14 марта 2022
Ответ дляLoliTaran
Ви їх вказівки читали?То перечитайте.
Ответ дляdelf_09
Не розумію. Любопитні Варвари?
Бо в тому місті у підвалі знаходяться рвдні з я кими немає зв´язку. І ти сидиш і молишся, щоб то просто сів телефон. І шукаєш тут цьому підтвердження
Ответ дляAlve
Напишуть район, рідні там- ви себе до істерики, до інсульту тими переживаннями хочете загнати? Абстрагуйтеся хоч трошечки, випийте заспокійливе. не можливо жити у такому стресі!
Ответ дляdelf_09
Какой район? О чем вы? Вы Ахтырку видели? Это маленький городок. У меня там остались родственники, сегодня ночью опять бомбили. Брат отзвонился только в 12. Дом без окон. В 700х метрах взорвался снаряд . 3их окопали мертвыми из погреба , завал . 7х -живыми .
И тут вы , с вашим бредом про неназывайте город, ( муж бывший офицер, ракетчик, ваши слова про не называть город -паранноя).
И совет про успокоительное такой себе, когда ты и семья на востоке., семь человек в зсу, а в аптеках нет даже валерианки