baluevadara• 14 марта 2022

Китай поможет России

Издание Financial Times со ссылкой на источники среди дипломатов пишет о том, что США известили своих европейских союзников о готовности Китая оказать военную помощь России в войне против Украины.
Как вы думаете, правда?
frumoasa17• 14 марта 2022
Ответ дляруала
Из ппо, пока стрингеры, ожидается больше.
Це теж не погано, але зі стінгера не зіб’єш крилату ракету.

oneself• 14 марта 2022
Ответ дляЕвга-9246
Вы это специально пишите? Или правда в неведении живете?
Я только и читаю новости что не могут нам дать, до ситуации, да, давали, а сейчас не понятно, может скрывают, надеюсь на это
sashik77• 14 марта 2022
Ответ дляirena_irena1979_irena
Ни у кого нет знакомых китайцев?
Тут кто то из девочек следит за ситуацией в Китае. Надо искать кто)))
Mussja• 14 марта 2022
Ответ дляok1904
РБ від РФ тотально залежна, вся фін.підтримка була з РФ, можна знайти цю аналітику, весь цей час пу їх перекредитовував , тобто не прощав борги , а ене списував ні разу : ок, будешь должен...
Та я знаю що бульбаш повністю під хуйлом, але тим не менш вони не впряглись в війну. Білоруські військові не виконують прикази.
svetlapanna• 14 марта 2022
Ответ дляbaluevadara
Та эти сволочи, вообще слили Украину.
Отдали ракеты, отдали ядерку
в обмен на территориальную целостность... теперь весь мир узнал, что значит договариваться с срашкой
oneself• 14 марта 2022
Ответ дляMussja
В смислі нам не допомагають? Нам якраз допомагають ще й багато. А їм поки ніхто. Білорусь тільки допомагає тим, що з її території їдуть і летять. Але ні війська ні техніка Білорусь не дала. Китай нічим не поміг. Не розганяйте паніку
Дуже сподіваюсь на це, молюсь щоб завтра це все скінчилось, вже немає сил, зневірена дуже
Якщо витримаємо буду дуже вдячна що допомогли, але мені боляче що стільки жертв
Samer19• 14 марта 2022
Пару дней назад были шо все, хана. Россия обстреляла Белорашку и белораши идут на нас. И ссылки давали и строчили что войска уже бегут.
В итоге ответ белораши: та не, никто не стрелял, мы ничо не знаем.
Ото так и с Китаем. Прям сейчас все нам сольют что и как там решалось

PtashkaO• 14 марта 2022
Ответ дляirena_irena1979_irena
Ни у кого нет знакомых китайцев?
є, спілкуюсь, а толку з того?
всі вони підприємці, виробництво - від політики, партії, ЦК - вони зовсім далекі, бо їм воно абс до лампочки...
руала• 14 марта 2022
Ответ дляfrumoasa17
Не всё озвучивается.
ok1904• 14 марта 2022
Ответ дляMussja
Памятаєте 1917 рік? Перша світова і мобілізація, фронт .. Одночасно, щоб не йти на фронт війська розвернули штики на царя, підозрюю, що тарган вчив історію краще пу і за цей варіант памятає... Можливо так?
Lada_333• 14 марта 2022
Ответ дляMussja
сьогодні вже є новина що колона бронетехніки рухається з білорусі....страшно знову
Mussja• 14 марта 2022
Ответ дляLada_333
Так, тарган дає свою територію . Але не техніку і не війська. Білорусів в нас нема!!!
frumoasa17• 14 марта 2022
Ответ дляруала
Не всё озвучивается.
Дуже вірю в це, а після війни нам потрібно вкладися у армію, особливо у ппо, про, протикорабельні ракети та отрк.
Lada_333• 14 марта 2022
Ответ дляMussja
не легше мені від того, наша область на кордоні, поки було тихо, а тепер боюсь, що зайдуть вони і до нас.
Mussja• 14 марта 2022
Ответ дляok1904
Він давав вказівки, але військові не виконують, не хочут воювати. Білоруси не такі, як орки русняві
Решка7777• 14 марта 2022
Ответ дляsashik77
Китай вроде где то говорил, что такого предложения не было. В новостях мелькало.
Китай еще те...то писали, что нам гумманитарки на почти лям выделили, то оружие рашки
Решка7777• 14 марта 2022
Ответ дляfrumoasa17
Всі вони бандити. Скільки звичної зброї, літаків було продано, навіть ОТРК Ельбрус порізали, а при сучасній начинці, могли мати ракети 300-500 км.
Оксаночке Медведчук на шубки пошло
руала• 14 марта 2022
Ответ дляfrumoasa17
Після ПЕРЕМОГИ!
Миззери• 14 марта 2022
Ответ дляksusha1155
Сегодня акции Китая рухнули, кто слышал почему?
Рухнули из-за вероятности что будут помогать, надеюсь это их остановит
Я так расстроилась просто ужас

Mussja• 14 марта 2022
Ответ дляLada_333
Я теж не далеко, теж страшно! Але я відповідала на те, що Білорусь помагає москалям, помагає таракан наданням території з 1 дня війни, але не білоруси
Миззери• 14 марта 2022
Ответ дляok1904
Я не змогла відкрити статтю, заголовок жахливй, а от що в статті, лиш платно. Може я криворука? Хто читав статтю на сайті файненшинил тайм?
sashik77• 14 марта 2022
Ответ дляРешка7777
Ну не вигідно їм зараз допомогати рашці. Зіпсують з США відносини...
Решка7777• 14 марта 2022
Ответ дляsashik77
Я зааааа, но блин что за заявки
сирийцы бульбаши ,ливийцы , еще чайна таун ..забагато
frumoasa17• 14 марта 2022
Ответ дляруала
Після ПЕРЕМОГИ!
sashik77• 14 марта 2022
Ответ дляРешка7777
Я зааааа, но блин что за заявки
Ну з одного боку прикольно, 2 армія світу бігає по закутках і просить допомоги. Мене аж розпирає від гордощів. Ну це якщо шукати позитив.
Миззери• 14 марта 2022
Ответ длялюбительница
Китай официально об этом заявил, что помогает?
Они открыто могут и не признать а просто переживать оружие тихо
Решка7777• 14 марта 2022
Ответ дляsashik77
ви чудова:))
пуйло фейк оказался , но блин с гранатой
Viktoria_St• 14 марта 2022
Ответ дляfrumoasa17
А ещё лучше в производство военки
ok1904• 14 марта 2022
Ответ дляМиззери
фото
Нє , я за оригінал мала на увазі, люблю сама прочитати. Вже відкрила, висновки зробила, поки що схоже на інформаційну війну.

Чекаю звіту за переговори Китаю та США в Італії.
sashik77• 14 марта 2022
Ответ дляРешка7777
ви чудова:))
Ну то може й граната фейк. От навіть не здивуюся, якщо його посіпаки поздавали їх на металобрухт а гроші пропили. Олєневоди, блін, вони такі.