Издание Financial Times со ссылкой на источники среди дипломатов пишет о том, что США известили своих европейских союзников о готовности Китая оказать военную помощь России в войне против Украины.
Как вы думаете, правда?
frumoasa17• 14 марта 2022
Ответ дляруала
Из ппо, пока стрингеры, ожидается больше.
Це теж не погано, але зі стінгера не зіб’єш крилату ракету.
Ответ дляok1904
РБ від РФ тотально залежна, вся фін.підтримка була з РФ, можна знайти цю аналітику, весь цей час пу їх перекредитовував , тобто не прощав борги , а ене списував ні разу : ок, будешь должен...
Та я знаю що бульбаш повністю під хуйлом, але тим не менш вони не впряглись в війну. Білоруські військові не виконують прикази.
svetlapanna• 14 марта 2022
Ответ дляbaluevadara
Та эти сволочи, вообще слили Украину.
Отдали ракеты, отдали ядерку
в обмен на территориальную целостность... теперь весь мир узнал, что значит договариваться с срашкой
Ответ дляMussja
В смислі нам не допомагають? Нам якраз допомагають ще й багато. А їм поки ніхто. Білорусь тільки допомагає тим, що з її території їдуть і летять. Але ні війська ні техніка Білорусь не дала. Китай нічим не поміг. Не розганяйте паніку
Дуже сподіваюсь на це, молюсь щоб завтра це все скінчилось, вже немає сил, зневірена дуже
Якщо витримаємо буду дуже вдячна що допомогли, але мені боляче що стільки жертв
Ответ дляMussja
Памятаєте 1917 рік? Перша світова і мобілізація, фронт .. Одночасно, щоб не йти на фронт війська розвернули штики на царя, підозрюю, що тарган вчив історію краще пу і за цей варіант памятає... Можливо так?
frumoasa17• 14 марта 2022
Ответ дляруала
Не всё озвучивается.
Дуже вірю в це, а після війни нам потрібно вкладися у армію, особливо у ппо, про, протикорабельні ракети та отрк.
Ответ дляok1904
Він давав вказівки, але військові не виконують, не хочут воювати. Білоруси не такі, як орки русняві
Ответ дляLada_333
не легше мені від того, наша область на кордоні, поки було тихо, а тепер боюсь, що зайдуть вони і до нас.
Я теж не далеко, теж страшно! Але я відповідала на те, що Білорусь помагає москалям, помагає таракан наданням території з 1 дня війни, але не білоруси
Viktoria_St• 14 марта 2022
Ответ дляfrumoasa17
А ещё лучше в производство военки