Издание Financial Times со ссылкой на источники среди дипломатов пишет о том, что США известили своих европейских союзников о готовности Китая оказать военную помощь России в войне против Украины.
Как вы думаете, правда?
Viktoria_St• 14 марта 2022
Ответ дляРешка7777
Я зааааа, но блин что за заявки
сирийцы бульбаши ,ливийцы , еще чайна таун ..забагато
И 800 армян)
frumoasa17• 14 марта 2022
Ответ дляViktoria_St
А ещё лучше в производство военки
Це головне, а так згодна потрібно піднімати всю воєнну промисловість.
Его Святейшство Байрактар• 14 марта 2022
Китай опроверг сообщения американских СМИ о запросе Россией военной помощи для спецоперации на Украине, передает РБК.
«Соответствующие сообщения, распространяемые американской стороной, являются ложной информацией», — заявил официальный представитель китайского МИДа Чжао Лицзянь.
Ответ дляok1904
Нє , я за оригінал мала на увазі, люблю сама прочитати. Вже відкрила, висновки зробила, поки що схоже на інформаційну війну.
Чекаю звіту за переговори Китаю та США в Італії.
Не відписалися ще? Більш за все бісить, коли по кутках збираються и шепочуться. Де їх виховували, блін...
Лучшее нашим детям• 14 марта 2022
Ответ дляNatella777
Поражаюсь их упоротости. Сами жить не хотят и другим не дают
Мне одно русское чмо вещало про ядерную.
Типа Америке надо чтоб у нас крови по максимуму пролилось и у них причина была ядерное применить но ... путин отреагирует конечно раньше и хана всему миру. Я ему типун на язык пожелала и сказала, что планирую жить.
Viktoria_St• 14 марта 2022
Ответ дляfrumoasa17
Просто обидно что были и заводы и мозги, но все же развалили. Заводы на металл порезали. Мой муж одно время на сто автоэлектриком работал, так его коллега в прошлом был инженер, разрабатывал вооружение подводных лодок.
Ответ дляlatisheva
Ого, ще образиться на США...
frumoasa17• 14 марта 2022
Ответ дляViktoria_St
Все заради грошей зробили, а ми зараз голі перед ворогом.
Ответ дляЛучшее нашим детям
Я надеюсь они её поделят между собой
О, я так жду чтобы Китай у Рашки всю ’жопу’ оторвал (простите за мой французкий). Китай же хитрая страна, они больше всего за свою выгоду переживают, вот бы воспользовались моментом и забрали половину территорий.
lenchik maha• 14 марта 2022
Ответ дляok1904
Розумієте Китай і РФ підписали в 2019 році якийсь серйозний договір про дружбу і допомогу... І типу зараз РФ закидає Китаю, що деж та допомога згідно договору...
ой, путю смутило, что кроме него еще кто не выполняет условия договоров?)
Flash_black• 14 марта 2022
Ответ дляok1904
Уявіть , що ці крилатв ракети в далекому 1999 році Кучма передав в РФ... В рахунок рос газу, уявіть скільки всього передали в РФ...
Помню в 1998 году у нас на большой бетонной стене было написано краской « не верь кучме, он тебя обманет и без штанов оставит».. и не только без штанов, как оказалось, а и без страны! Пи…сы продажные
Марфа Васильна Я.• 14 марта 2022
Ответ дляbaluevadara
Надеюсь, это фейк...
Что они мало ракет, по нам пустили
Что б им еще продавать ((
Они могут, вообще военных сюда не пускать, а тупо бомбить нас((((
Что они мало ракет, по нам пустили
Что б им еще продавать ((
Тоже надеюсь, что фейк. Китай очень рискует вернуться в каменный век, если против них введут санкции.
75% экономики Китая зависит от запада, любые санкции от запада, и Китай продаст Россию три раза - Арестович
Ранее сообщалось, что ’США предупредили союзников, что Китай готов оказать России военную помощь на фоне войны против Украины’, — об этом пишет Financial Times
Известно, что публично Китай будет отрицать эту позицию.
В то же время Reuters утверждает, что вероятно теперь страна откажется включаться в эту историю.
🇺🇦Украина Online
Ответ дляKyhia
Вот текст статьи в ’ Корреспонденте’:
Китай заявил о своей готовности оказать военную помощь России для поддержки в войне против Украины, заявили США по своим дипломатическим каналам своим союзникам. Об этом 14 марта пишет авторитетная британская газета Financial Times со ссылкой на официальные источники, которые знакомы с ходом переговоров, сообщает Униан.
В то же время отмечается, что в своих сообщениях, которые Госдеп направил союзникам в Европе и Азии, не сообщалось о том, подал ли Китай сигнал о том, что он поможет России в будущем, или уже начал оказывать военную поддержку. Они также не сказали, в какой момент конфликта Пекин был открыт для предложения помощи.
Британское агентство Reuters со ссылкой на американского чиновника на условиях анонимности сообщает, что США сегодня сообщили союзникам по НАТО и нескольким азиатским странам, что Китай выразил готовность оказать военную и экономическую помощь России для поддержки ее нападения на Украину.
Корреспонденту уже очень давно не верю,пыталась,в прошлом,читать несколько их статей,всё была или вода водой или откровенное враньё
Ответ дляok1904
РБ від РФ тотально залежна, вся фін.підтримка була з РФ, можна знайти цю аналітику, весь цей час пу їх перекредитовував , тобто не прощав борги , а ене списував ні разу : ок, будешь должен...
Так только сегодня читала что рф ещё баблишка белоруссии подкинет на днях. Интересно за прошлые поддержки или за будущие...
Лучшее нашим детям• 14 марта 2022
Ответ дляlisulya
У нас в городе, кстати, армянин-застройщик, стройку не останавливал ни на день. У них же там плотная община, вполне может что-то знать
Не в Черкассах случайно?)
Ответ дляlisulya
И наш шеф - армянин до последнего пытался заставить всех работать под падающими ракетами,возмущался что все как крысы разъехались по своим городам,а ему сети не заплатят за товар,но тем не менее,не послал своего сына развозить,так и згнил весь товар на складе.
А вчера звонил,предлагал моему мужу съездить с ним( шефом) с ЗУ в Киев чтоб забрать шефскую машину.
Матерюсь на него всеми бранными словами с первого дня войны. Кроме денег у него никаких принципов.
Люблю читать Опанасовича:
Свирид Опанасович
37 мин. ·
Вітаю сердечно, друзі!
Погана новина – Хуйло досі живий.
Гарна новина – діла в нього кепські.
Ну як кепські... діла в нього, висловлюючись термінологією воєнного часу, відверто хуйові.
Якби у стратега, дипломата і полководця Хуйла була у макітрі хоч якась крихта розуму, він би мав глянути на себе в дзеркало і чесно сказати «Бля, ну я і довбойоб..». Однак розуму там немає, тож Хуйло сидить у бункері, обхопив голову руками і намагається не думати про Китай.
Не думати про Китай не получається і тут справа ось у чому. Ви бачили зранку повідомлення: «Россия просит военную помощь у Китая в войне против Украины»? Думаю бачили. А хто не бачив – вчитайтеся іще раз та осягніть усю богатирську велич цього повідомлення. А тепер уявіть собі обличчя читачів по всьому світу, які сьогодні вранці дізналися, що «Russia has asked China for military help in Ukraine».
А десь в обід китайські інформагентства спростували це повідомлення, зазначивши, що Росія із такими проханнями до Китаю не зверталася. Що в перекладі з китайської означає: «Росія просила в нас допомогу. Але ми послали їх нахуй». І це спростування з’явилося теж не просто так...
У цю мить, коли дідусь тицяє пальцем в екран смартфона, десь в Італії вечеряють офіційні представники США та Китаю. Які смакуючи добре вино обговорюють усякі різні цікаві питання, які випливають із того очевидного факту, що Хуйло уже всіх у доску заїбав. А його вибрики загрожують світу не лише фінансово-економічною нестабільністю, але й самому існуванню планети Земля. Що, звісно, не входить у творчі плани ні американського, ні китайського народів.
Таким образом, геніальний план Хуйла зіграти на суперечностях між Китаєм та США, логічно завершується зближенням між цими двома державами. З чим Хуйла і поздравляєм.
Втім, Хуйло намагається не думати не лише про Китай. Пробує він не думати і про Білорусь, але не получається. Адже ще 11 березня армія Білорусі мала вторгнутися в Україну та приєднатися до штурму Києва. Спеціально для цього була обстріляна територія Білорусі, привід до війни створений – казалось би вперед! Так Лукашенко ізвернувся в повітрі й дав задню - мовляв, не може присоєдиниться до славного воінства россійского, бо з півночі на Білорусь нападе коварна Литва. А з заходу підступна Польща! І замість того, щоб віддати свої війська попросив у Хуйла гроші. А откуда в Хуйла гроші, якщо західні банки арештували кубишку для репарацій Україні? І взагалі, в Хуйла щас така полоса в жізні пішла, шо проблем багато, а грошей нема. Але Лукашенко такий настирний... довелося дать.
Старається Хуйло не думать і про Башара Асада, який обіцяв прислати в Україну своїх бармалєїв. Українське військо тоді зраділо – таких ми ще не били! Але видно й не доведеться, бо оказалося, що бармалєї воювати не хочуть, вони хочуть гроші. Ще й наперед. А откуда Хуйло найде ще грошей, якщо виділені під це діло фінанси одразу й украли...
Кругом ворюги...
Тому й про генералів своїх ФСБ-шних Хуйло теж намагається не думать. Стирили купу грошей на агентурну дєятєльность в Україні, а в отчотах набрехали, шо всьо зашибісь – можна начинать вторженіє. Хуйло начав і.... Тепер генерали ФСБ Бесєда та Болюх, відповідальні за Україну, відправилися під домашній арешт, і взагалі ФСБ-шників від українських справ відстороно.
Натомість агентурно-розвідницька робота в Україні перейшла у надійні руки армійців – у доблесне ГРУ ГШ МО РФ. Де служать справжні штірліци й інтелектуали, такі як Петров і Боширов. Ага, ота сама рукожопа парочка із Солсбері. Ну, тепер точно все наладиться.
Пробує Хуйло не думати і про Емануеля Макрона. Але як ти про нього не будеш думати, як воно тобі постійно дзвонить. За останні два тижні Макрон дзвонив Хуйлу дев’ять разів, що викликало здивування світової громадськості та ступор серед політичних аналітиків – чого той Макрон від Хуйла добивається?
Деякі політологи допускають, що активність французького президента пов’язана із скорими виборами... Але про справжні наміри Макрона здогадується хіба що його дружина, шановна пані Брижит. Яка колись в інтерв’ю зізналася: «Та ви не уявляєте який він настирний! Проходу мені не давав, безнастанно дзвонив, і дзвонив, і дзвонив... прийшлося отдаться».
Отдаваться Макрону Хуйло бажанням явно не палає, тож після кожного дзвінка мстивий француз оголошує про нову порцію антиросійських санкцій.
До речі про санкції. Про них Хуйло не думає з особливою насолодою. Зате фінансово-економічними процесами в ерефії жваво цікавиться ціла армія міжнародних аналітиків та експертів. Які мають зараз просто таки унікальну нагоду на власні очі спостерігати за ходом дивовижного експерименту – що станеться з економікою країни, якщо всі держави візьмуть до рук ножі й сокири...
Спільна думка експертного середовища одностайна - Росію чекає жопа. А ось яка саме – поки непонятно, адже експеримент ставиться вперше. Тож аналітики поки що розводять руками: «Побачим. Жопа – понятіє растяжиме».
Таким образом, Хуйло ще й трьох тижнів не повоюва
Свирид Опанасович
37 мин. ·
Вітаю сердечно, друзі!
Погана новина – Хуйло досі живий.
Гарна новина – діла в нього кепські.
Кругом ворюги...