Я розумію,що вона співачка і все таке.
Но прям бісить.
У всіх в інсті бачу репости її пісні. Я її не слухала всю, але починається так "загояться всі рани,розчиниться вся кров". Легко бути такою розумною,сидячи закордоном. Які рани загояться? Тих,хто втратив дітей,батьків,чоловіків? Не кров її дітей і не її близьких людей.
Сидить з мамкою і потапом і можна пісенькі співати.
Ще бісить Кароль. Плакальщиця велика.
Вибачте,що пишу таке. Треба свої емоції виговорити.
Но прям бісить.
Ще бісить Кароль. Плакальщиця велика.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ну хочаб як більшість жінок плести сітки, готувати їду, шукати і розвозити медикаменти, рятувати тварин, допомагати старим. Нє? То ми ж маємо звичайні жінки робити. А потім ця патріотка приїде і буде на всьому знову грошики заробляти і сракою трусити. Неа не вийде. П..здеть не мешки ворочать
Звідки ви знаєте, що вона нічим не допомагає?
Бо не виставила як в і у сторіс?
Ответ дляstar47
Я не из этих,если что,но ночью под звук воздушной тривоги,вынуждена была листать видосы на ФБ и попался новый клип Моргенштерна,где плакаты с надписями ’ нет войне’ и всё такое,правда слов песни я не слышала. Интересно,куда он смотался раз выставил такой клип
Shortparis яблонный сад, новый клип. Солиста арестовали на вторые сутки протестов. Мне один комментарий запомнился, что ветераны второй мировой хоронят свободу, добро и человечность, за которую погибали их сослуживцы и они сами проливали кровь. Как-то так сказано было
Ответ дляLilittte
А почему он погибнет ?
Если не служили в армии ,то идёт в ТО или волонтёром
Но если трус ,то хоть пусть не высовывается
А вот эти его видосы беспонтовые ,ну дно ж
Чесно,мені аж соромно дивитися його відео,яке він записував для Тіматі. Втік з країни і герой
Helenillya• 14 марта 2022
Я з вами. Я розумію вона закордоном, а що він там робить - патріот? Звичайних чоловіків в такому віці не випускають закордон, і хто дійсно патріот- повертається в Україну, боронити від ворога мирне населення. А ці патріоти під час війни в росії виступали.
Ответ дляcoloritka
Волонтерити можна за кордоном? Ні, не думали?
Можна. Звичайно можна
Але перекинути гроші і писати в інсті,то одне...
mmi583@mail.ru• 14 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Мені подобаються заклики зірок ’треба погодувати котиків, людей і тд’
Я роблю все, що можу. Але в своєму районі. Їжа інвалідам, старим сусідам. В мене немає машини і з дитиною я ризикувати не буду.
А вони розумні ’постити’ про допомогу. Добре,що є волонтери.
Нехай би Потап розвозив їжу, Настя би картоплю чистила. А то ’на Троєщині є дідусь,допоможіть йому’. І все це роблять прості люди.
Та отож. Ще раз напишу - п…здеть не мешки ворочать.
Скажу за себе. В мене була страшна паніка, мене трусило так що схудла на за 3 дні. Але коли пішла поести сітки, ліпити вареники для тро, наливати коктейлі, прийшло розуміння що зтось є безпорадніший ніж ти. І далі включається інший режим. Але ж то ми, куди тим звьоздам і сракам як у кім до нас.
ku4eravaku4erava• 14 марта 2022
Ответ дляLilittte
Ну так пусть и не позорится
Ладно она ,поёт и поёт
Но вот это недоразумение никогда не пойму
Ладно она ,поёт и поёт
Мне он тоже не нравится
Неуловимая Черепаха• 14 марта 2022
Ответ дляСтиль
Она у своего сына одна.Ей сидеть здесь,чтобы угодить людям?
Нет,могла бы просто сидеть и не высовываться
Он Даша Астафьева. Кожного дня готує їсти,допомогає. Олена Філонова. І багато інших.
Ці поїхали. Чому не взяли дітей, навіть подруг,рідних? Самі втекли і сидять
natali12439• 14 марта 2022
Лично мне не до песенок их сейчас,они не актуальны сейчас для меня лично,вытье не люблю...Если чесно раздражают они меня сейчас..
Ответ дляcoloritka
Ну от. То чому ви вирішили вказати що кому і де робити?
Потім приїде з вишиванкою і потапом і будуть тут кричати про перемогу і тд.
Легко все робити чужими руками...
Неуловимая Черепаха• 14 марта 2022
Ответ дляcoloritka
Чому?
Простите меня фанатки Кароль,но мне она кажется фальшивой какой-то,и не только сейчас
Ответ дляLilittte
Ну да
А чей-то муж пусть гибнет ,он же не публичный
Перед войной все равны
И если такой трус смысля ,то хоть не отсвечивай
Перед войной все равны
Згідна з вами, Потап публічна людина, він зробив себе в Україні, і в такі моменти потрібно вести себе достойно. Як мужчина, а не як хитрий жид. Згідна і з тим, що про війну вони знали…
Але для мене відкриттям сьогодні стало те, що Шаманка теж свого Русіка приховала.
mmi583@mail.ru• 14 марта 2022
Ответ дляcoloritka
Бо не виставила як в і у сторіс?
Можливо і допомагає. Але маю сумніви. Це не тої категорії люди.