Морс Кая• 16 марта 2022

Не виходить на зв´язок друг з Чернігова.

Як і де шукати людину? Останній раз 8.03 писав, казав про бомби. І досі ніякого зв´язку(
Муркамурковна• 16 марта 2022
В них нема зв язку, мої останнього разу на 1 хв були 4 дні назад, теж тихо( чекаємо і віримо, віримо, віримооо

Ksanka_23• 16 марта 2022
https://t.me/poshuk_znyklyh здесь ищите. пусть будут живы
Ленокк• 16 марта 2022
Нет света и связи
Прокофіївна• 16 марта 2022
Наші відписалися через 4дні, вчора. Написали що ел енергіі нема.
ok1904• 16 марта 2022
Ответ дляМуркамурковна
Віримо віримо, наш вчора вийшов (інвалід-колясочник), до цього жив у підвалі.
dorik• 16 марта 2022
И мои там. Вчера утром позвонила сестра и все ,связь исчезла даже через интернет. А света и воды нет уже несколько дней
prospero• 16 марта 2022
попробуйте писать именно смс, они доходят, пусть с опозданием, но доходят, рецепт людей из Мариуполя
ONatalii• 16 марта 2022
Смс пишемо
Romashechk@• 16 марта 2022
Там знову сьогодні нема світла і майже нема зв’язку , родичка там

Муркамурковна• 16 марта 2022
Ответ дляok1904