Хто знає? Знаходжу вчорашні новини тільки, сьогодні мали продовжувати, може щось відомо?
Ответ дляНамСвоюРобити
У вас прям з першоджерела інфо?
Як не вимагати прийняття, то звичайно ніхто нікуди не прийме.
А, ну параша в ОДКБ і в Тайожний союз.
По ЄС. З сьогодні ми в їхній єдиній енергетичній системі.
А, ну параша в ОДКБ і в Тайожний союз.
Простите, а на каком основании мы можем требовать! Что бы нас всюду приняли?
НамСвоюРобити• 16 марта 2022
Ответ дляok1904
В близайшем будущем це не треба зовсім.
Що саме не треба?
ЄС потрібне для швидкого відродження економіки.
НАТО (з проміжним союзом) для убезпечування себе від довбонутого сусіда на майбутнє.
Точно не треба?
НамСвоюРобити• 16 марта 2022
Ответ дляКлементина
Да! Пишут, что наша территория та же, что и была до войны.
Девочки, забудьте Крым, никто нам его не отдаст.
Даже Донбасс и тот, по - моему, без Лугандона.
Короче, будет все тоже, что и до войны, только куча погибших и руины.. ((
Ще вам напишу.
За Мінськом 2 Дебальцево параша повинна була віддати під наш контроль.
Віддала?
frumoasa17• 16 марта 2022
Ответ дляMy_everything
Так хуйло и ставит такое условие чтоб мы не поднимали и не развивали нашу оборонку. Демилитаризацию оно хочет. При чем тут уже НАТО или не НАТО. Оно хочет чтоб у нас не было армии и оружия. А потом придти и сделать тут Малороссию как днр.
На жаль, люди цього не розуміють, що через рік він знов прийде, але тоді ми не зможемо зупинити.
НамСвоюРобити• 16 марта 2022
Ответ дляok1904
Мождиво і так, файненшинил тайм наче назва газети серйощна ал5 філігранних вбросів останнім часом достатено.
Якщо ви слухали Чалого, то він не на ФТ спирається.
Fashion_Cafe• 16 марта 2022
Дуже дивно читати, що нас 100% не беруть і не візьмуть в НАТО. А нічого, що у нас в конституції записано, що ми маєм прагнути вступити до НАТО і у 2018 році ми стали аспірантом-НАТО, тобто готувались до вступу. Таке враження, що влада намагається зараз всіх переконати, що НАТО нам не світить, тому ось так буде. Без НАТО нам не вижити, подобається воно комусь чи ні. У нас величезний кордон з країною терористом, ми ніколи не будем у безпеці.
НамСвоюРобити• 16 марта 2022
Ответ дляAnna148
Вы реально не понимаете, что нас просто не хотят брать в НАТО? Какие законы не приняты? Рада сейчас едина, как никогда и любой нужный закон проголосовала бы за минуту.
А ви свідомо не дочитуєте комент?
Законодавство - лише одна з складових.
’Не хотят’ - це щось емоційне.
Постійні навчання, інструктори і т.д.
Це не та поведінка, коли ’не хотят’?
Законодавство - лише одна з складових.
’Не хотят’ - це щось емоційне.
Постійні навчання, інструктори і т.д.
Це не та поведінка, коли ’не хотят’?
My_everything• 16 марта 2022
Ответ дляfrumoasa17
Он придёт гораздо раньше. Там срочный план вместе с беларашей сделать из нас соссии, а параша старший брат со всеми правами на нас. Скажет нашим мужчинам как было в лднр брать оружия и идти на Польшу воевать и прибалтику и все. Бесправными овцами будем. Проверят все наши интернеты, переубивают, посадят по тюрьмам и навесят железный занавес как над ними висит.
My_everything• 16 марта 2022
Ответ дляwer-inn
В данном договоре будут прописаны военные гарантии Британии, ещё каких то стран, и по-моему миротворцев на границе, хотя последнее может быть фейком
Какие ещё гарантии ? Кто их когда соблюдал ?
frumoasa17• 16 марта 2022
Ответ дляMy_everything
Ви маєте рацію, але тут ніхто не хочу думати, що буде завтра.
Ответ дляНамСвоюРобити
Що саме не треба?
Точно не треба?
Так,не заважайте тролити,
треба війну скінчити,
2024 хочу, щоб Україна була в ЄС, але з територіальними медами 1991, військовий союз буде з іншими державами.
треба війну скінчити,
НамСвоюРобити• 16 марта 2022
Ответ дляChernobai
я вообще не понимаю какая судьба нашей Херсонской области, они за Каховскую ГЭС ради воды в Крым зубами уцепились
І за ЗАЕС задля електрики туди ж.
Ми ж не знаємо всіх 15 пунктів)
Гадаю, там ще дохріна сюрпризів.
Ми ж не знаємо всіх 15 пунктів)
Гадаю, там ще дохріна сюрпризів.
НамСвоюРобити• 16 марта 2022
Ответ дляsashik77
Может быть такое правдой?
Чалий не триндун - це точно.(
frumoasa17• 16 марта 2022
Ответ дляwer-inn
Санкции на стране останутся, восстановить потери России будет не просто и тем более не за год. Особенно если учесть возможно смену власти в стране.
Санкції тільки до відновлення суверенітету, далі знімаються.
НамСвоюРобити• 16 марта 2022
Ответ дляVivaForever
конечно идем, потому что нас туда и не возьмут
Бо так Зеля сказав?
Я дивлюсь, що зараз знову з приводу НАТО у голови насирається владою.
Тільки ’страшне НАТО’ змінили на ’погане НАТО’.
Клементина• 16 марта 2022
Я только одно думаю,....
Если мы подпишем такой невыгодный мир - это значит, путька выиграл, а США эту войну проиграли.
Они на это пойдут??
VivaForever• 16 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Бо так Зеля сказав?
не перекручивайте, он сказал правду -они нас не хотят видеть в нато но спасибо что хоть так помогают
НамСвоюРобити• 16 марта 2022
Ответ дляValentina shop2020
Замолчите ща НАТО,ТУЛА НАС НЕ БЕРУТ
Досить волати всяку єресь.
Це не читацькі клуби, куди приймають за гарні смаколики.
З нашого боку потрібно ще повно роботи для цих прийняттів провести.
Ми вже в єдиній енергосистемі ЄС з сьогодні. Хоча ще 2 тижні тому мова йшла про місяці.
frumoasa17• 16 марта 2022
Ответ дляok1904
Це так в рашкіних новинах
Можу помилятися, але не від них чула про це, так їх не дивлюся.