І аж плакала, люди такі добрі скрізь. Вчора зайшла в центр допомоги біженцям, а там сину зразу повні руки солодощів, підійшов чоловік - забрав малого зі словами - синочок ми тобі кросівки зараз підберемо. До сліз, дякую всім, хто допомагає таким, як ми. В секонді безкоштовно речі дали.
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Так, все, ви переборщили, заспокойтеся.
Все у Львові доладу, перевалочна база, мешканці допомогають, чим можуть, але затримуватися там не варто, місто переповнене.
Не кидайтеся на всіх підряд, всім нелегко.
Ответ дляXlimit
Идете в миську раду, становитесь на учет. Идете выбирать вещи и получаете продукты.
Стала на облік, запитали чи є де жити, більше не питали, а ми не просили, з поїзду приїхали хворі, тоді не до того було, а зараз шукаю роботу, але нічого просити не буду, хоч би й голодувала
Ответ дляTeremok_
За шо скарга? Ви мене знаєте? Я у вас щось просила чи требувала?
Ви таким тоном пишете, що одразу видно яка ви. Ніхто і нічого, але гордо ´допомоги не треба, ми самі´. То вже визначтеся треба чи не треба. Бо я впевнена, що тим, кому треба, її нададуть. Місце щоб переночувати, елементарну їжу і прихисток точно можна знайти. Якщо що, я далеко не зі Львова...
Санька-4b93• 17 марта 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Не було такого в її повідомленнях. Ви занадто агресивні.
Ответ дляTeremok_
Я тоже на зу, тоже гордая. Но мы второй раз переезжаем и не успели вещи постирать/высушить/найти. Поехали в ИФ, вещи дорогие даже с стоках. Встали на учет, выбрали что-то из гуманитарки плюс дали продукты, средства гигиены и т.д. кто знает сколько это продлится и как долго нужно будет жить на само обеспечении
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
В тому, що почали гнобити біженку, яка наївно сподівається знайти роботу у Львові і з останніх сил не хоче брати гуманітарку.
Скоро вона зрозуміє свою помилку і пошукає допомоги. Це все від стресу.
А свої претензії ви повинні адресувати саме тим, хто вас роздратував у ресторанах. Однак там ви обачливо промовчали. Тепер зриваєте зло на інших. І виглядає це огидно.
Ответ дляLvivLady
Прям ніхто нічого...
У Львові всі на вухах стоять, щоб вдовільнити біженців! Чи ви по звичці хочете кавусю на таці з десертами??
Як не соромно!
Скажіть будь-ласка Ви не знаєте,я сьогодні прочитала що у Львові відкрився центр, де можна одежу взяти. Нам так нічого в принципі не треба, але малій би курточку і якісь штанці, а то є тільки зимове. Якщо ми в області то можемо скористатися, як думаєте?
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Так, ану заткніться по хорошому? Вам заціпило, не бачите, що у Харкові чи Маріуполі?
Чи якась москальська консерва? Тоді доповідь.
Ответ дляБорисфенка
Ви думаєте, не знайду роботу? Може прибирати хоча б
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляTeremok_
Думаю, що не знайдете. Звиняйте за гірку правду.
Держава платить за втрату робочого місця. На харчі вистачить. Можете перетнути кордон, поляки і всі країни Європи допомогають зараз біженцям.
А от у Львові робота зараз є тільки волонтерам.
Ответ дляMarsunia
Думаю, звичайно, можна!
Телефонуйте, впевнена, що допоможуть всім можливим.
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
І де це півмільйона приїжджих знайде роботу у Львові? Ви в казки також вірите, як і ваша опонента?
Ответ дляБорисфенка
В Польщі завал, сподіваюсь як можна раніше повернутись додому, там батьки, буду шукати хоч щось, за кордоном ніхто не чекає
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Вам ничего Автор того поста не предъявила . А от вас так и веет « дружелюбностью и гостеприимством », агрессия через экран прет . Все сейчас на грани . Никто из беженцев не виноват в случившемся . Всякие бывают , не спорю . Но под одну гребенку не стоит .
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляTeremok_
Пошукайте, звісно, але шанси у вас мізерні. Тому і допомагають біженцям всім світом.
А ви, напевно, ще молода. Зараз формула ’Я все сама’ не працює, бо війна.
Ответ дляБорисфенка
Магазини, маркети працюють, завжди потрібні руки.
Це зараз так, згодом частина якась осяде, дві треті розсмокчуться по регіонах.
Яка у біженки позиція? Нам нічого непотрібно, ми самі, так? В чому дисонанс?? Їй ніхто не дасть замерзнути і померти з голоду, тим більше що в квартирі проживає, а не в спортзалі на підлозі, які справді вдячні за все і ставлення відповідне...