ОленаЯ• 16 марта 2022

Вчора зрозуміла, що ми біженці

І аж плакала, люди такі добрі скрізь. Вчора зайшла в центр допомоги біженцям, а там сину зразу повні руки солодощів, підійшов чоловік - забрав малого зі словами - синочок ми тобі кросівки зараз підберемо. До сліз, дякую всім, хто допомагає таким, як ми. В секонді безкоштовно речі дали.
Teremok_• 17 марта 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Подібних мені? Що ви мені гарного зробили? Чим я вам завадила? От через таких як ви і моя думка про львів´ян
LvivLady• 17 марта 2022
Ответ дляTeremok_
Навіть не сумнівалалась) з ким спілкувалась , то всі такі цікаві
Удалено администрацией...
Teremok_• 17 марта 2022
Отак, дівчата, і приймають....
Teremok_• 17 марта 2022
Удалено администрацией...
LvivLady• 17 марта 2022
Ответ дляTeremok_
Удалено администрацией...
Xlimit• 17 марта 2022
Ответ дляTeremok_
Я в Львові, ніхто нічого ... гроші закінчуються , речей нема, ще й похворіли...Добре , що жити є де, прорвемося) , шукаю роботу і мрію додому повернутися
Идете в миську раду, становитесь на учет. Идете выбирать вещи и получаете продукты.
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Так, все, ви переборщили, заспокойтеся.
Все у Львові доладу, перевалочна база, мешканці допомогають, чим можуть, але затримуватися там не варто, місто переповнене.
Не кидайтеся на всіх підряд, всім нелегко.
LvivLady• 17 марта 2022
Ответ дляTeremok_
Удалено администрацией...
Teremok_• 17 марта 2022
Ответ дляXlimit
Стала на облік, запитали чи є де жити, більше не питали, а ми не просили, з поїзду приїхали хворі, тоді не до того було, а зараз шукаю роботу, але нічого просити не буду, хоч би й голодувала
LvivLady• 17 марта 2022
Ответ дляБорисфенка
Так, все, ви переборщили, заспокойтеся.
Удалено администрацией...
Teremok_• 17 марта 2022
А поїхала в львів, бо знайомі за кордоном живуть, а тут квартира , мені все одно було куди їхати
Іра.• 17 марта 2022
Ответ дляTeremok_
За шо скарга? Ви мене знаєте? Я у вас щось просила чи требувала?
Ви таким тоном пишете, що одразу видно яка ви. Ніхто і нічого, але гордо ´допомоги не треба, ми самі´. То вже визначтеся треба чи не треба. Бо я впевнена, що тим, кому треба, її нададуть. Місце щоб переночувати, елементарну їжу і прихисток точно можна знайти. Якщо що, я далеко не зі Львова...
Санька-4b93• 17 марта 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
А як з цим справлятись?
Санька-4b93• 17 марта 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Не було такого в її повідомленнях. Ви занадто агресивні.
Xlimit• 17 марта 2022
Ответ дляTeremok_
Я тоже на зу, тоже гордая. Но мы второй раз переезжаем и не успели вещи постирать/высушить/найти. Поехали в ИФ, вещи дорогие даже с стоках. Встали на учет, выбрали что-то из гуманитарки плюс дали продукты, средства гигиены и т.д. кто знает сколько это продлится и как долго нужно будет жить на само обеспечении
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
В тому, що почали гнобити біженку, яка наївно сподівається знайти роботу у Львові і з останніх сил не хоче брати гуманітарку.
Скоро вона зрозуміє свою помилку і пошукає допомоги. Це все від стресу.
А свої претензії ви повинні адресувати саме тим, хто вас роздратував у ресторанах. Однак там ви обачливо промовчали. Тепер зриваєте зло на інших. І виглядає це огидно.
LvivLady• 17 марта 2022
Ответ дляXlimit
Удалено администрацией...
Marsunia• 17 марта 2022
Ответ дляLvivLady
Прям ніхто нічого...
У Львові всі на вухах стоять, щоб вдовільнити біженців! Чи ви по звичці хочете кавусю на таці з десертами??
Як не соромно!
Скажіть будь-ласка Ви не знаєте,я сьогодні прочитала що у Львові відкрився центр, де можна одежу взяти. Нам так нічого в принципі не треба, але малій би курточку і якісь штанці, а то є тільки зимове. Якщо ми в області то можемо скористатися, як думаєте?
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Так, ану заткніться по хорошому? Вам заціпило, не бачите, що у Харкові чи Маріуполі?
Чи якась москальська консерва? Тоді доповідь.
Teremok_• 17 марта 2022
Ответ дляБорисфенка
Ви думаєте, не знайду роботу? Може прибирати хоча б
LvivLady• 17 марта 2022
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляTeremok_
Думаю, що не знайдете. Звиняйте за гірку правду.
Держава платить за втрату робочого місця. На харчі вистачить. Можете перетнути кордон, поляки і всі країни Європи допомогають зараз біженцям.
А от у Львові робота зараз є тільки волонтерам.
LvivLady• 17 марта 2022
Ответ дляMarsunia
Думаю, звичайно, можна!
Телефонуйте, впевнена, що допоможуть всім можливим.
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
І де це півмільйона приїжджих знайде роботу у Львові? Ви в казки також вірите, як і ваша опонента?
Marsunia• 17 марта 2022
Ответ дляLvivLady
Думаю, звичайно, можна!
Дякую. Мені якраз треба буде їхати за ліками, то зайдемо тоді зразу.
Teremok_• 17 марта 2022
Ответ дляБорисфенка
В Польщі завал, сподіваюсь як можна раніше повернутись додому, там батьки, буду шукати хоч щось, за кордоном ніхто не чекає
Tanya15• 17 марта 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Вам ничего Автор того поста не предъявила . А от вас так и веет « дружелюбностью и гостеприимством », агрессия через экран прет . Все сейчас на грани . Никто из беженцев не виноват в случившемся . Всякие бывают , не спорю . Но под одну гребенку не стоит .
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляTeremok_
Пошукайте, звісно, але шанси у вас мізерні. Тому і допомагають біженцям всім світом.
А ви, напевно, ще молода. Зараз формула ’Я все сама’ не працює, бо війна.
LvivLady• 17 марта 2022
Ответ дляБорисфенка
Магазини, маркети працюють, завжди потрібні руки.

Це зараз так, згодом частина якась осяде, дві треті розсмокчуться по регіонах.

Яка у біженки позиція? Нам нічого непотрібно, ми самі, так? В чому дисонанс?? Їй ніхто не дасть замерзнути і померти з голоду, тим більше що в квартирі проживає, а не в спортзалі на підлозі, які справді вдячні за все і ставлення відповідне...
Teremok_• 17 марта 2022
Ответ дляБорисфенка
Та не дуже молода) 45, і не одна, з дітьми і собакою) але після почутого точно все сама)