ОленаЯ• 16 марта 2022

Вчора зрозуміла, що ми біженці

І аж плакала, люди такі добрі скрізь. Вчора зайшла в центр допомоги біженцям, а там сину зразу повні руки солодощів, підійшов чоловік - забрав малого зі словами - синочок ми тобі кросівки зараз підберемо. До сліз, дякую всім, хто допомагає таким, як ми. В секонді безкоштовно речі дали.
Лина1212• 17 марта 2022
Ответ дляНовый
И дальше ехали, в кассе билетов не было, сказали идти к поезду проситься, взяли бесплатно всех! Ехали по 7-8 человек в купе.
Смотрю, что смысла покупать билет нет...
Квіхтулік• 17 марта 2022
Ответ дляTeremok_
Я в Львові, ніхто нічого ... гроші закінчуються , речей нема, ще й похворіли...Добре , що жити є де, прорвемося) , шукаю роботу і мрію додому повернутися
У Львові навпаки просять приходити за гуманітарною допомогою, бо вже іі нема куди складати
Sanata29• 17 марта 2022
Ответ дляКвіхтулік
А почему ее дальше не передают, если много?
В Харькове беда с этим.Раздают,но очереди нереальные и многим не остаётся в итоге.
Квіхтулік• 17 марта 2022
Ответ дляSanata29
возможно, проблема с доставкой, не знаю, я не во Львове и не там, где получают эту помощь, просто Львов близко к границе и там эту помощь получают, пункт, куда привозят.
да во многих районах сейчас очереди, может не успевают возить
Sanata29• 17 марта 2022
Да, очень жаль.
Мне рассказывали,что в Тернополе очень хорошо было с гуманитаркой от одежды и еды до памперсов и средств гигиены.
Просто помощь очень нужна там, где проблема с работой, завозом продовольствия и т.д.
Квіхтулік• 17 марта 2022
Ответ для...Anna
Можете будь ласка поділиться де можна отримати.Зараз знаходжусь на зу(Закарпатська обл) тут такого немає купляла у секонді футболку за останні гроші
в телеграмі є групи, наприклад Допомога Закарпаття, пошукайте, одяг, житло, безкоштовні обіди, навіть заняття з аеробіки там пропонують волонтери
.Ирина.• 17 марта 2022
Ответ дляel_lt
мій любий Ірпінь... як я хочу додому
І мій! І я хочу
автор ОленаЯ • 17 марта 2022
Ответ для...Anna
Львівщина, маленьке селище.
StelllaA• 17 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Тобто якщо в тих містах погано,то давайте, щоб всім так було?
Навіщо це?
Дякуйте, що є Західна Україна в нас і що тут люди так швидко збирають допомогу і не питають ні скільки в тебе дохід ні ким ти працював, а тільки питають ’скільки вас і діти якого віку?’.
Щоб підібрати найбільш корисне!
Шановна, це ви дякуйте, шо ті регіони вас від війни заслонили. І ви маєте можливість спати вдома і не бігти в ніч з дітьми босі, голі , не маючи домівки. Це схід, південь та північ живий щит зараз. Вони не пропустили цю наволоч до вас, а могли б. І за 2 дня русня б вже в ваших домівках сиділа.
ir.zhuck• 18 марта 2022
Ответ дляStelllaA
майте повагу до людей, коли пишете!!!
сама я з Києва і зараз на ЗУ. бо кожного дня по 4-8 разів спускатись в бомбосховище вже не могла з дитиною і постійно чути автоматні постріли...
а зараз в нашому районе вже не один будинок постраждав.
тому, сплю і я і моя дитина зараз не вдома!
як і мій чоловік і брат, що десь захищають Україну,
як і його дружина і мої племінники сплять не вдома,
як і я з дитиною сплю не вдома...
і ще раз і вам пишу, давайте не будемо мірятись кому було страшніше і хто як виїжджав або тікав, бо також можу жахи порозказувати, а але не полюбляю мірятись піс!ками
Апель-синка• 18 марта 2022
Ответ дляVitalinka1987
А я от теж розумію, що ми біженці... тільки в мене інші почуття. Бо місяць тому я жила в гарних умовах, у мене все було і ми жили в добробуті, а зараз на чужині і секонд пропонують
моя знакомая в Ужгороде, тоже ходят за гуманитаркой и вещи малой берут. и тоже хотят домой в Киев, в родной дом и школу...