Клементина• 17 марта 2022
Ответ дляLoveandstyle
Сирены уже привычны в это время
Та, да... Они как по расписанию.
Sergeevna-a227• 17 марта 2022
Я ждала тему эту. Сама хотела написать. Только легла и сирена. Взрыв. Пошли в коридор опять(
Sergeevna-a227• 17 марта 2022
Ответ дляКлементина
На каком береге взрыв?
Не понятно где вообще, может под Киевом. Но слышно хорошо.
Sergeevna-a227• 17 марта 2022
Ответ дляOlga_31
Под Киевом тоже слышно было хорошо, думаю это где то на окраине Киева.
Девочки, а про взрывы в Белоруссии читали? Подставляют нас? Хотят дать зелёный свет чтобы с Белорусии нас закидали ракетами?
Да, что то такое писали. Но Лукаш сказал, что не будет участвовать в войне.
Клементина• 17 марта 2022
Ответ дляOlga_31
Вот это?
prosto_mama_• 17 марта 2022
Лежу і думаю... Це нещодавно ми і уявити би не змогли,що будемо боятися,що нас можуть вбити... І вбивають. Масово... Це так страшно
Рижа знову• 17 марта 2022
не пишіть про вибухи і попадання, скільки говорилось, ви можете скоректувати їх
Рижа знову• 17 марта 2022
Ответ дляAngyRed
Ви сплутали, кому відповідаете, чи що?
Я дівчині те ж саме питання задаю
Не варто сваритись, я просто сказала. Не всі тут сидять весь час
Ответ дляkuskus
Та що там він сказав? У нього армія, швидше за все, масово відмовилась воювать, мабуть переживає, що б його свої на вила не підняли
Офіцери , весь особовий склад відмовились воювати . Головнокомандувач подав у відставку , і написав що зміна офіцерів нічого не дасть , солдати відмовляються воювати. На що Лукаш сказав замінити їх офіцерів на російських.
Ответ дляprosto_mama_
Пару лет назад я удивлялась как прапрабабушка пережила 2 войны и 2 революции
А вот тепер, я знаю как звучит сирена и одуреваю от происходящего