Уезжали с мамой и ребенком.
Разъехались в разные стороны.
Мама уехала к моей сестре ( в Германии)
Ее прописали ( зврегили)
Маме 67, пенсионер и пенсия по инвалидности ( нет руки)
Вчера начислили 114 евро.
Мы ещё не решились нигде.
Это для тех кто думает что 500 евро на голову.
Разъехались в разные стороны.
Мама уехала к моей сестре ( в Германии)
Ее прописали ( зврегили)
Вчера начислили 114 евро.
Мы ещё не решились нигде.
Ответ дляYulia-3262
Писала повідомлення і зникло. Бабця соц працівниця не розуміє англ. Рюкзак, пенал донька схопила з дому як збиралася. В школі дали список , дещо соц працівниця дала так, а ось вчора принесла решту по списку і чек, давай гроші каже. Чек на 60 євро. Циркуль, олівці , які нам не потрібні... Коротше якось так...перевіряйте їх, бо теж може підзаробити вирішила бабуся
Пусть несет назад если вам не нужно. Что за ерунда. Купите канцтовары в Teddi , KIk в магазине все по 1 евро.
Нафига эти тетради по 3 евро.
Ответ дляYulia-3262
Бабка німкеня. Але побачила на мені золото, що я приїхала до сім´ї корінних німців, які для мене і дитини швидко підготували окрему квартиру, що я намагаюся триматися, і напевно вирішила чому б не напарити мені циркуль за 12 євро, олівці за 9 і ще купку непотребу :)
Я вже їй написала, що такі дорогі і непотрібні речі я собі дозволити не можу, щоб вона прийшла і забрала. Потрібного дитині там на 10ку максимум.
Бляха, аж зло бере. Розпитую чи можу автобусом безкоштовно користуватися - вона морозиться, питаю може якийсь папірець треба для безкоштовного проїзду - махає що не розуміє :) ні англійську, ні Гугл транслейт .
В позавчора прийшла і давай розказувати що квартира для мене завелика, тут мають жити 4 особи (1 маленька спальня, вітальня, кузня, їдальня і ванна/туалет). Я викликала друзів , вони їй пів години пояснювали що інших українців їм не треба. Ледь відгавкалися.
Донька сміється що Бабка реальна ’хфаштстка’.
Так що дивіться що вам пробують ’напарити’
Квартира для двоих, да большая по нормам.
Вы же не сами ее оплачиваете. Имеют право требовать подвинуться.
Ответ дляYulia-3262
И кстати, если вы будете продолжать там ’відгавкуватись’..вам легко социаламт пришлет счет с просьбой оплатить разницу в проживпнии . Так что..скоромнее надо, вы беженцы, а Германия вам помагает.
Yulia-3262• 19 марта 2022
Ответ дляvalenti
Я вже й змирилася, якщо на диван у вітальню підсилять когось. Іншу Жінку з дитиною буде шкода, по людські , там спати нереально
Ответ дляYulia-3262
Так сейчас все живут. По комнате каждой семье. Кухня и удобства общие. В трехкомнатнрй квартире вчера поселили 5 чел. Все женщины и дети.