juliyadorosh• 17 марта 2022

декларація платника єдиного податку, зайдіть

9.03 подала декларацію платника єдиного податку з додатком по сплаті ЄСВ. Досі не прийшла квитанція №2 про перевірку пакета документів. Пише таке: Відповідь № 1 09.03.2022 16:43 ДОКУМЕНТ ЗБЕРЕЖЕНО НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РІВНІ. Присутні попередження. Документ буде оброблено у складі пакету пов´язаних документів. Через певний час подбайте про прийом квитанції №2 щодо результатів перевірки та прийняття/неприйняття Вашого електронного документу. Квитанцію №2 буде надіслано після отримання результату обробки документу від Пенсійного фонду України.
Квитанції 2 нема досі. з чим це може бути пов"язано і чи є сенс подати декларацію повторно ( як новий звіт або уточнюючий)?
Бессмертный пони• 17 марта 2022
Сервер Пенсионного не работает . Не переживайте , все примется и штрафов не будет .
автор juliyadorosh • 17 марта 2022
Ответ дляБессмертный пони
не можу оформити допомогу 6500грн (я думаю, через це)
knopochkaO• 17 марта 2022
за який період?
автор juliyadorosh • 17 марта 2022
Ответ дляknopochkaO
за який період?
за 2021 рік, подала з запізненням через переїзд.
Бессмертный пони• 17 марта 2022
Ответ дляjuliyadorosh
Вот тут не подскажу , не вникала . Но вполне возможно .
knopochkaO• 17 марта 2022
Ответ дляjuliyadorosh
нічого зараз не вийде у вас оформити, поки сайти не почнуть працювати нажаль..
Nevada• 17 марта 2022
Якщо є можливість, спробуйте надіслати ще раз. Якщо перша пройшла і вам просто не надійшла 2 квитанція, то на нову прийде відповідь, що вже існує звіт. А якщо і нова підвисне, то тоді тільки чекати
автор juliyadorosh • 17 марта 2022
Ответ дляNevada
просто продублювати чи створити як новий звіт?бо сама декларація не відправляється другий раз
duna• 17 марта 2022
Подала 8.03 і теж саме, дівчата тут підказали - що потрібно тільки чекати
автор juliyadorosh • 17 марта 2022
Ответ дляduna
повторно не выдправляли?
duna• 17 марта 2022
Ответ дляjuliyadorosh
повторно не выдправляли?
Нє, сказали що немає сенсу, тільки чекати
автор juliyadorosh • 17 марта 2022
Ответ дляduna
дякую)
duna• 17 марта 2022
Ответ дляjuliyadorosh
дякую)
Та немає, за що.. якщо вирішите другу відправити, напишіть будь ласка який у вас результат буде, дякую
автор juliyadorosh • 17 марта 2022
Ответ дляduna
відправила повторно, поки що той самий результат, почекаю,якщо щось зміниться, напишу
duna• 17 марта 2022
Ответ дляjuliyadorosh
Угу
duna• 25 марта 2022
Ответ дляjuliyadorosh
повторно не выдправляли?
у мене прийшла друга квітанція сьогодні, а у вас?
автор juliyadorosh • 28 марта 2022
Ответ дляduna
теж прийшла, але в дії нічого не змінилось, так і не дає оформити допомогу(
duna• 28 марта 2022
Ответ дляjuliyadorosh
і мені...а подати заявку можна лише до 31.03 (((