Чому фото і відео розрушених будинків, дітей в підвалах, людей, що вимушені жити без умов, на якійсь ряднині прямо на підлозі, не наводять жах на рашистів і не торкаються іхній душ. Бо вони самі десятиліттями живуть в таких умовах. І їм це норма, вони не розуміють, в чому проблема? Це байдуже стадо не зреагує на трупи їхніх співвітчизників, вони лиш подумають, ну не я ж там валяюсь, а так пох#й. Їх не спинити, бо немає інстинкту самозбереження, це нація запрограмована на самознищення, їх можна лише знищити. Мордорці.
Mrs.Ochmonek• 17 марта 2022
Ответ дляИрина Веселуха
Вони абсолютно впевнені, що це все справа рук бандерівців і Азова, і тому вони допомогають українцям визволитися від нацистів.
Ага. Тільки українці мільйонами їдуть на захід України, де про них піклуються волонтери- бандерівці. І нічого ж їх не бентежить тих рашистів, що логіки - Нуль.
Хоча і проплачених, які пишуть брехню про бандерівців - вистачає.
ТеодорБастард• 17 марта 2022
Ответ дляMy_everything
А что нам с тех бумажек ? Международный суд признал путлера виновным и потребовал вывести войска. Вот это я понимаю БУМАЖКИ! Понимаете что такое международный суд и какое-то хуйло в одном экземпляре ? Может нам ещё на бумажки Гитлера равняться ? Или ещё какого-то преступника-шизофреника ? Никому нет дела до его бумажек. Весь мир знает что он преступник. Точка,
Эти бумажки им ’пригодятся’, когда их начнут щемить по поводу компенсаций...
Ответ дляТеодорБастард
Удалено администрацией...
скажу вам за Харьков все самолеты летели с белгорода и от туда они пришли на окружную..спустя 30 минут после того как нас начали срелять градами в первый день в 4.34 .нам позвонили с белгорода и сказали ,что от них в нашу сторону летят самолеты и у них тоже шумно и слышен грохот . и никто этого не отрицал... но спустя неделю ,написали нам что они не верят нам что это они... сказали мы посмотрели новости и тут еще нужно разобраться ,вот так вот