Чому фото і відео розрушених будинків, дітей в підвалах, людей, що вимушені жити без умов, на якійсь ряднині прямо на підлозі, не наводять жах на рашистів і не торкаються іхній душ. Бо вони самі десятиліттями живуть в таких умовах. І їм це норма, вони не розуміють, в чому проблема? Це байдуже стадо не зреагує на трупи їхніх співвітчизників, вони лиш подумають, ну не я ж там валяюсь, а так пох#й. Їх не спинити, бо немає інстинкту самозбереження, це нація запрограмована на самознищення, їх можна лише знищити. Мордорці.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Норм, хотіли сходити на укрпошту, забрати наложку 330 грн, які лежать там з 23.02. Але треба топать в центр, а дорогу заполонили орки, плюнули, та дома залишились. Поруч є м´ясний магазин, вони почали приймати долари, поміняли 10 доларів на м´ ясо)) отакі маленькі радощі. А ще варення розжились, теж супер)
Тримаймося усі!
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
От і показник) Генічеськ і рай))) як ми сміялись восени, коли мер тулупов закупив на місто машину, що підмітає вулицв, а в Генічеську більшість вулиць грунтові або гравієм засипані, там грейдеруються дороги.
Ну, от далекий від життя в місті навіть мер... Пустив би хоч маршрутку з жд вокзалу в місто, у Вас там можна шикарний круговий маршрут зробити, ну як так можна здіватися з жителів або машиною, або пішки , бред. Я розумію,зо таксистам треба годувати сімї, але...
Ответ дляNatalia505
Мені вони пишуть шо ми самі себе вбиваємо. Клініка
І поки орків тут не було, ми чогось цього не робили, а як тільки вони залізли у кількості 200тисяч, всі наші люди, світові змі, актори, співаки, їх відомі люди - взяли і подуріли … і тільки вони знають, як насправді
І головне, нащо це потрібно Україні ? Нащо самим себе бомбити ? Я не уявляю, що у них замість мізків …
ТеодорБастард• 17 марта 2022
Ответ дляkuskus
Що ви маєте на увазі? Яке джерело може подавати таку інформацію?
Да любое. Пока сюда не зайдут международные наблюдатели либо миротворцы - у Раши есть масса возможностей говорить ’это не мы’. И этим нам словам нечего противопоставить
Ответ дляKristal2013
Мое мнение, после общения с ними и прочтения их пабликов и форумов: они не верят в фото с нашей стороны. Они думают (уверены) это мы сами себя и фотки постановочные.
Согласна. Я постила в комментах под разными видео на ютубе те страшные истории очевидцев из разных городов из недавней темы. Там чттать без слёз и состояния шока невозможно. А эти зомби мне пишут ’а откуда вы знаете, что стреляют русские?, ’ долго сочиняли?’, ’сколько вам заплатили за этот текст?’. И всё в подобном духе. Это безнадёжные уже люди. Там родные дети, кто при памяти, не могут к родителям пробиться, открыть глаза - стена. Они верят в то, что хотят верить и точка. Вопрос в другом -а почему там 70% хотят верить именно в это? И это ещё страшнее, просто жуть охватывает.
Ответ длячир
Сегодняшний высер МИД РФ.
Захарова: Вооружённые силы России не бомбят украинские города, и сколько бы роликов в натовских структурах ни монтировали, сколько бы видеонарезок и фотофейков ни было сейчас вброшено, правда всё равно пробьётся. (с)
Королевство кривых зеркал.
Ответ дляok1904
А на Стрілку два автобуси в день. Та там треба запускати транспорт через кожні 15 хвилин в сезон, в несезон можна хоча б раз в годину.
ТеодорБастард• 17 марта 2022
Ответ дляfrolik
Наприклад, з території Білорусі або Росії? А бомби вона купує в воєнторзі?
Бомбами помогли, в рамках того самого соглашения о всесторонней поддержке. И могли даже документально зафиксировать отгрузку.
Natalia505• 17 марта 2022
Ответ дляVShpak
Я їх запитую а де логіка, але вони мабуть не розуміють шо це. Коли мати каже сину- забери синок у місцевих телефон і звони щодня, то мені хочиться напалмом спалити їх обох. То з молоком матері вони отримують.
Ответ дляFinetouch
Не верят они в наши фото, и наши новости.
П.с. Вчера в телеге читала комменты, скриншот с советчицы был. В комменте было, что-то типа такого: Я бы 90% русни с ихними детьми перемочила, ну и пошло там дальше , ну не нацики? И всё в таком духе
Так, зараз уся інформація може бути використана проти нас, навіть не здивуюсь, якщо це було нарошно написано автором повідомлення для того, щоб показати, які ми фашисти. Але це нічого не змінює, бо треба пам’ятами, що мордор-це абсолютне зло і напад на Україну став останнім доказом цього, і маю надію, що об нас вони,нарешті, зламають зуби.
ТеодорБастард• 17 марта 2022
Ответ дляSomik
Вы прикалываетесь ? Все видно какая ракета и откуда выпущена. И кем. Вплоть до фамилий
Удалено администрацией...
Ответ дляТеодорБастард
По-перше, військові дії, в т.ч. запуски ракет, фіксуються супутниками. По-друге, самі ракети можуть бути ідентифіковані. По-третє, є численні свідчення полонених військових. І багато чого ще. Як це нема чого протиставити?
Ответ дляkuskus
Конечно против нас, ещё и по телевизору им покажут , что на укр. форумах пишут… А може и уже показали
Ответ дляok1904
Знаю, що Ваш Генічеськ багатьом сибірякам був як рай, їм більшого не треба було, до подій 2014, знайомий здавав житло сибірякам-курортникам, постійні клієнти роками були.
Це правда , на нашій базі відпочинку, весь Архангельськ відпочивав , вони сильно білошкірі, а в Криму обгоряли навіть у тіньку .
0208mariia• 17 марта 2022
Ответ дляТеодорБастард
Удалено администрацией...
А на Сумы самолёты прилетают тоже с лднр? И на Чернигов? Интересная версия... Но на голову не налазит
Natalia505• 17 марта 2022
Ответ дляfrolik
Ким фіксуються? Ким ідентификовані? Це все проіски Америки. Всі підрахунки фейкові. Це так оркі думать, хоча нема там чим думати. Голова тільки для того шоб в неї їсти.
Ответ дляЕлена1265
Да верят они, ну скажут «ой, какой ужас» и все, продолжают жизнь своей жизнью. Это же не их родственники там лежат, это не у них такое происходит, они в безопасности, вот им и все равно
Так у великої кількості росіян є родичи в Україні, особливо в тому ж Харкові, Маріуполі, Сумах...
Як же ж ці бл*ді будуть жити з цим усім, сцуко?!
Ответ дляPole
Спокійно собі будуть жити, як і жили раніше.
Ответ дляNatalia505
Тож введення миротворців, спостерігачів жодним чином не вплине на світосприйняття росіянців. Тому я за труну в кожну російську хату.
Птица-синица• 17 марта 2022
Ответ дляТеодорБастард
Удалено администрацией...
Вы точно с Украины вещаете? Да, 9й год шахтеры, откопавшие в шахтах Грады стреляют. Танки тоже откопали, БТР, оружие, самолеты довольно новые и современные, в общем кучу техники и патроны ко всему этому, и ракеты. Обучились обращению со всем этим по методичкам времен 2й мировой и немного на ютубе. Форму себе пошили. И стреляют. 2мя областями против всей Украины. Ладно в Раше пропаганда утром, в обед и вечером, и то, те кто мыслят логически многое понимают. А вот у нас в стране как такое может быть в голове, спустя 8 лет войны и 21 день бомардировок - я не по-ни-ма-ю.