Квіхтулік• 18 марта 2022

ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!! Люди, які проживають близько польсько-білоруського кордону

19 березня в 9:00 на польско-білоруському кордоні Кордонний перехід кукурикі потрібно затримати фури, які постійно везуть грузи на пуйляндію через Біларусь
Подивіться останній пост в инстаграм від @natalia.ua. В кого є можливість приїхати, або знаєте людей, що живуть поруч із цим кордоном, розповсюдьте, будь ласка!!!!
ИринаКа• 18 марта 2022
Ответ дляasjaua
Зірочки пізди дряпатимуть) вдовицям сєржантів більше поталанило ніж офіцерським
Бля)))))

menina• 18 марта 2022
Ответ дляasjaua
Я не знаю співвідношення гривні до ніхуя) раніше було 1 грн=2,5 р
Маю признатися - я обожнюю Ваш гумор! Чому Ви так мало на порадниці?
asjaua• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Маю справи
нова_Я• 18 марта 2022
Ответ дляКап_ля
Вот обценьки
мне теперь на пол телефона реклама лезет))) обценьки всякие и др. страшные инструменты))
menina• 18 марта 2022
Ответ дляИринаКа
На одну, дві, три зірочок?)
Був такий старий анекдот:

Подруга — другой:
— Ты где так колготки порвала?
— Да за танк зацепилась.
— Какой танк?!
— Да на погонах!
menina• 18 марта 2022
Ответ дляasjaua
Маю справи
Так, не посперечаєшся(((
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ну еще будем поднимать тему? Дуже быстро она с топа уходит (
Сонная Сова• 18 марта 2022
Админы по ходу отдыхают
Кап_ля• 18 марта 2022
Ответ длянова_Я
Извиняюсь

menina• 18 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
Так, ще трішки попишем.
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Так, ще трішки попишем.
Тогда пойду копировать в телеге что нибудь)
menina• 18 марта 2022
Ответ дляКап_ля
Извиняюсь
А навіщо вам обценьки?
menina• 18 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
Та не принципово)
Кап_ля• 18 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
Админы по ходу отдыхают
Им тоже отдыхать надо. В последнее время они очень хорошо работают. Оперативно
menina• 18 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
Чи ви хочете більш якісного контенту?))
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Та не принципово)
Слова быстрее кончаются чем там новости)
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Чи ви хочете більш якісного контенту?))
Да, сама уже тормозить снова начинаю)
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляКап_ля
И я хочу выходных)) Вот как пойдут дети в школуу
нова_Я• 18 марта 2022
а хто такі взагалі ’ адміни’? в них є якийсь спец, кабінет, і вони там сидять, читають все, що пишуть тут, зайве видаляють? чи хто хоче, може стати адміном? для мене це якісь міфічні персони

asjaua• 18 марта 2022
А мені машини з повним каско лізуть в рекламі. На холєру вони мені, якщо чморки зайдуть то хочу собі бтрку. По перше то красіво, а по- друге не буде проблем з паркуванням у офіса, похєру на ті малолітражки що місця позанімали)
Сонная Сова• 18 марта 2022
Пиzдец свободе слова в России

Против уличного художника из Екатеринбурга Леонида Черного возбудили уголовное дело о вандализме

Ранее Черного задержали со стикерами с надписями ’Пиздец’ и ’Груз 200’, написанными через букву Z. Ему грозит до трех месяцев ареста.
нова_Я• 18 марта 2022
Ответ дляasjaua
а мені ’ проставки для кліранса’ 😗🤔🤨
Сонная Сова• 18 марта 2022
ВСУ вернули более 30 населённых пунктов под свой контроль вблизи Киева, а на некоторых направлениях удалось отбросить войска противника на 70 км от столицы.

Хроника освобождения Киевщины
menina• 18 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
Пиzдец свободе слова в России

піZдец в них давно, просто до них ще не дійшло
До декого взагалі ніколи і не дійде
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
До декого взагалі ніколи і не дійде
Это да
menina• 18 марта 2022
Ответ дляasjaua
Тре глянути на олх, може хто вже продає? З невеликим пробігом...
menina• 18 марта 2022
Ответ дляasjaua
Це як евробляхи тільки навпаки)
asjaua• 18 марта 2022
Ответ длянова_Я
а мені ’ проставки для кліранса’ 😗🤔🤨
Спілкуюсь по роботі з нашими героями, питають що мені винні, заказую 2 раба) всі сміються, але один спитав -пані бажає цілих чи в розібраному вигляді ) люблю ділових людей
Сонная Сова• 18 марта 2022
https://t.me/voynareal/15760
нова_Я• 18 марта 2022
У нас на ОЛХ повно обьяв ’ прийму авто в дар’, а один навіть хоче мікроавтобус на 6 місць))) в дар прийме. Також багато людей готових прийняти в дар житло, за що ’будут благодарны до конца жизни’