Квіхтулік• 18 марта 2022
ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!! Люди, які проживають близько польсько-білоруського кордону
19 березня в 9:00 на польско-білоруському кордоні Кордонний перехід кукурикі потрібно затримати фури, які постійно везуть грузи на пуйляндію через Біларусь
Подивіться останній пост в инстаграм від @natalia.ua. В кого є можливість приїхати, або знаєте людей, що живуть поруч із цим кордоном, розповсюдьте, будь ласка!!!!
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ длянова_Я
так у вас кофе- машина) я все мечтала о ней, так и не купила. Утром в турке варю, днем ’ запариваю’ в кипятке. Кофе - машина так и осталась мечтой(
Я к кофе равнодушна) больше чай, а вот муж хотел, купили практически перед войной, но на латте подсела)
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ длянова_Я
Я кофе и чай чередую, тут советовали Азерчай,я часто его брала, счас в АТБ, что то его уже не вижу
Мы раньше любили развесные чаи с добавками,потом как я забеременела и был токсикоз перешли на обычную нури, да так этот чай до сих пор и пьем
Immelstorn• 18 марта 2022
Ответ дляasjaua
Бачили що на рашці затичкі котекс 800 рюблів в магазині?
Скоро вони закінчатся, будуть старі шкарпетки використовувати
У росії немає жодного виробництва прокладок/памперсів та такого плану речей)
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ длянова_Я
Нури, черный без добавок, в пакетиках? завтра поищу
Да, он крепкий достаточно, так как я люблю, и в принципе много их я перепробовала, но не то. Найти бы еще нормальный чай с бергамотом, хочется иногда
Immelstorn• 18 марта 2022
Ответ дляpeti
А то скільки на наші гроші?
приблизно 250 гривень, якщо брати курс доллару 130
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляКап_ля
Нееее. Гвоздедёр вот. Ща я вас уму разуму научу
Такую штуку я знаю)