Пишем всем классом, всем районом, школой ..,, а вдруг ((
Это одноклассник моей дочери , Влад, сестричка Алёна учительница ..
Мира!!! Нам всем !!!
🇺🇦❤️
Мира!!! Нам всем !!!
🇺🇦❤️
Ответ дляLegendaZ
Пошук зниклих 💔🇺🇦
Цей канал створений для пошуку зниклих під час вторгнення росії війною в Україну в лютому 2022 року.
Спасибо
ku4eravaku4erava• 18 марта 2022
Там оккупированная территория, нет света, связи...в Клавдиево БТР с орками стоят...
Ответ дляku4eravaku4erava
Спасибо
Будем надеятся на все хорошее
Господи …, дай сил !
Будем надеятся на все хорошее
Господи …, дай сил !
ku4eravaku4erava• 18 марта 2022
Ответ дляdemra
Пусть горят .
Гори, гори ясно!
Что гори, дура там и наши люди,
Ответ для crystal
Для пошуку потрібні Прізвище, імя, дата народження, где перебували.
Напишіть в лс, по всім групам того району надішлю.
Дякую.., дату народження зможу тільки завтра дізнатись .., але заявку в телег. Прийняли
Відпишуть вам
Ночкі доброї , вам в дім 🌹🙏🇺🇦
Відпишуть вам
Ночкі доброї , вам в дім 🌹🙏🇺🇦
Ответ дляbellezza donne
Відпишуть вам
Ночкі доброї , вам в дім 🌹🙏🇺🇦
Відпишуть вам
Ночкі доброї , вам в дім 🌹🙏🇺🇦
Підписана на багато груп того району. Допомогаю людям з пошуками. . Знайшли вже декілька родин.
Пишіть без дати народження. Передивлюся списки евакуюваних по селам та в белорашу…