crystal• 18 марта 2022
Укрпошта доставить “посилки з домівки” з 70% знижкою українцям, які евакуювалися
Укрпошта доставить “посилки з домівки” з 70% знижкою українцям, які евакуювалися в сусідні країни
Укрпошта з 11 березня буде доставляти “посилку з домівки” з 70% знижкою до Польщі, Румунії, Молдови, Угорщини та Словаччини, тобто до тих країн, які приймають найбільшу кількість українців, яким довелося покинути Батьківщину через російську агресію.
Сподіваюся, хоч комусь це допоможе.
Створила посилку в особистому кабінеті (4 кг вийшли 195 грн). Це дуже гарна ціна.
Уважно читайте всі умови (потрібно вказати, що це подарунок), потрібно роздрукувати супроводж документ для оператора пошти, інакше не візьме оператор.
Сподіваюся, хоч комусь це допоможе.
Ответ дляv.melnik_km
НП це суцільна комерція, люди працівники кинуті не виживання
Це їх справа, ваша справа не користуватися їх послугами)
добре, що УП зробила цю ’акцію’, безмежно вдячна
це дуже важливо
Спробуємо отримати речі та одяг для батьків, бо дуже важко всіх одягнути майже з нуля на всі сезони...
це дуже важливо Спробуємо отримати речі та одяг для батьків, бо дуже важко всіх одягнути майже з нуля на всі сезони...
Olga- da52• 18 марта 2022
Ответ для crystal
Ви можете перейти за посиланням, там навіть карта є
Так а смысл, я сегодня в отделение к ним ходила, не возят они посылки здесь сейчас. Сидим в чем приехали, хотели почтой вещи переслать.
Ответ дляOlga- da52
Смисл у тому, що зараз така сітуація у деяких регіонах, вони позначені на мапі.
Інші можуть використати цю можливість...