Iryska kr• 20 марта 2022

Дівчата,знову( Я дуже боюся

Плачу,молюся ,зірвалася - вчора займалася хатніми справами,трошки відволіклася,а тепер накрило(
Max12• 20 марта 2022
Все они сдохнут! Вдох выдох

автор Iryska kr • 20 марта 2022
Вибачте,що нию,перед дітьми стараюся тримати себе в руках,а тут...
@ альонка@• 20 марта 2022
Всі бояться..
Молімося
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Одні запитання без відповідей- чому,чому,чому....
Відпишіться,хоча би,коли у когось буде відбій,без деталей- відбій,і я тоді чекаю і сподіваюся,що і у нас буде
prosto_mama_• 20 марта 2022
Ответ дляIryska kr
Тримайтеся!
Ми вчора з сином вперше надовго вийшли на вулицю гуляти.
І до ранку я не спала,боюся спати вночі,але була надія,що тривоги не буде. Але знову.
Це жах ...
Я теж вчора гуляла,прибирала і якийсь оптимізм був.

Вони вбивають наших людей,дітей,руйнують будинки, міста, вони забирають наше здоров´я,нашу молодість,наш час! Ми не живемо. Ми постійно боїмося.

Суки і нелюди !!!! Ніколи не пробачимо
___Nina___• 20 марта 2022
Ответ дляIryska kr
Купіть собі щось заспокійливе. Я вже сьогодні в аптеку ходила за фенібутом. Тобто вчора
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ для___Nina___
На мене навіть коньяк не діє,хоча не п´ю зовсім,п´янію від запаху, а тут...нуль

Feel good• 20 марта 2022
Автор, Ви звідки?
___Nina___• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Алкоголь розшатує нервову систему, а не вирівнює.
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Тримайтеся!
Це жах ...

Суки і нелюди !!!! Ніколи не пробачимо
А я тут одну почитала,побачила коментарі...зовсім розкисла.Болгарка ,вони рашу підтримують,коментарі гидкі,як у росіян..розпач такий їх там сотні всі рахують нас фашистами
Valeriya_fw• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
А мы недавно решили выпить вино, я выпила полбутылки и вообще ничего не почувствовала, как будто воды попила, хотя раньше бы уже голова кругом шла
agata116• 20 марта 2022
я тоже расстроилась...прочитала, шо белорашка идет воевать....капец просто((
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ для___Nina___
Ковток?
В мене вибору немає
Valeriya_fw• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
В Болгарии куча рашистов, не обращайте внимание на идиотов
Wida Winter• 20 марта 2022
Ответ дляIryska kr
Это последние конвульсии у них. Пожалуйста, берегите себя и психику в первую очередь! Возможно, нужно поддержать ее какими-то успокоительными?
agata116• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
они всегда за рашку были, не удивительно(
___Nina___• 20 марта 2022
Тривога всюди. Напевно знову щось з моря летить
Feel good• 20 марта 2022
У мене десь була упаковка спітомін. Якщо реально треба, можу комусь відправити.
prosto_mama_• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Я в шоці і до сих пір інколи не вірю,що це все відбувається,що люди не люди,а тварюки.
І здається мені,що пройдуть роки, 50-100 років і знову будуть ’дружити’ країни і люди. А не можна ! Не можна пробачати такого.
Вони повністю все зруйнували!

@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляValeriya_fw
Як фільм жахів..
Вчора до Бога молилася ,просила сон щоб показав що далі буде бо за день до війни,війна наснилась.
То приснилося мені що городи садимо...можливо все-таки війна закінчиться?...
agata116• 20 марта 2022
Ответ для___Nina___
капец(
конца этому нет.....
Ksenia-e9d7• 20 марта 2022
Ага, заколупали. Только спать думала. Чтоб россияне так каждые 5 мин всю жизнь вставали
agata116• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Як фільм жахів..
вопрос когда и чем?
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляValeriya_fw
Ооо,ви мене заспокоїли))не знала і налякалась зовсім нічого про них не знала, дякую вам.
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Ответ дляWida Winter
Так ,як все буде добре,обов´язково сьогодні куплю тільки що?
prosto_mama_• 20 марта 2022
Ответ дляValeriya_fw
Я дуже давно не пила. Мені передали пляшку вина декілька днів назад. Я вчора перед сном випила (хоча,пити не можна,знаю), сподівалася,що засну,бо ночами не сплю.Я не оп´яніла навіть. Хоча,від вина швидко п´янію. А тут...
Feel good• 20 марта 2022
Ответ дляagata116
капец(
конца этому нет.....
Усьому є кінець.
kirpichenko• 20 марта 2022
Ответ для___Nina___
Тааакк вся Украина тривога.
Теж думаю з моря. Капець
agata116• 20 марта 2022
Ответ дляFeel good
Усьому є кінець.
ждем конечно.
Valeriya_fw• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Як фільм жахів..
Хороший сон, мне перед войной приснилось, что мы на поезде уезжаем в москву, ещё очень удивилась к чему бы… а вот к чему. А недавно приснился сон, что едем во Львов, а этот город символ нашей Украины, значит скоро все будет хорошо!!